Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Existuje moznost prirazovat na WM5.0 kontakty do skupin?

musashi (111)|23.1.2007 15:38
Zdravim!
Jeste z dob Symbianu jsem zvykly, ze se daly kontakty priradit ruzne skupine (prace, rodina atd.), na kterou se pak daly aplikovat ruzna nastaveni (typ vyzvaneni, blokace hovoru atd.).
Da se takova sprava provadet i pod WM5.0? Nikde se mi to totiz nedari najit a docela by se mi to hodilo.
Predem diky!
JanHavlicek (635)|23.1.2007 16:08
Ve WM5 můžeš pouze vytvářet skupiny, ale nic jiného. Je to spíš na filtrování kontaktů. Ale existují aplikace třetích stran. Pokud vím, např. Pocket Informant 2007 umí přiřadit jakoukoliv melodii určitému kontaktu. Bohužel nevím, jestli celé skupině
Saman_ce4you (1451)|23.1.2007 17:21
Priradit melodii kontaktu umi i defaultni applikace Contacts.
Kontakty lze zdruzovat do kategorii. Defaultne ale s kategorii nelze skoro nic delat, prirazovat vyzvaneni ne a blokovat hovory defaultne wm neumej vubec..

//JanHavlicek - jj, sry, jak rika Saman, priradit kontaktu vyzvaneni umi i contacts, jsem uplne slepy :oops:
musashi (111)|23.1.2007 19:28
Hmmm, to jsem z toho jelen ...
Kdyz kouknu do Kontaktu, tak najdu moznost pridelit kazdemu kontaktu melodii, ale nevidim nikde moznost vytvorit ci priradit skupiny ... poradite, kde se tahle moznost skryva ... ?
JanHavlicek (635)|23.1.2007 20:16
Dej editaci nějakého kontaktu a najdi položku Categories: No Categories (Kategorie: žádná kategorie ?), klikni na No Catogories a již vyskočí nabídka, do které kategorie se má kontakt přiřadit. Jsou tam nějaké přednastavené, ale levou soft. klávesou se dají vytvořit nové, takže snadno vytvoříš nové a přiřadíš


Taky další možností je kategorie vytvořit na PC v outlooku a pak jen synchronizovat
fajmi (53)|23.1.2007 21:50
Zdravím mám k tématu jeden dotaz. Když zadám kontakty do kategirií dají se na ty kategorie pak zasílat hromadné SMS?? Nebo axistuje nějaká možnost jak zasílat SMS určitým skupinám ze seznamu?? Dík