Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Existuje moznost prirazovat na WM5.0 kontakty do skupin?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Zdravim!
    Jeste z dob Symbianu jsem zvykly, ze se daly kontakty priradit ruzne skupine (prace, rodina atd.), na kterou se pak daly aplikovat ruzna nastaveni (typ vyzvaneni, blokace hovoru atd.).
    Da se takova sprava provadet i pod WM5.0? Nikde se mi to totiz nedari najit a docela by se mi to hodilo.
    Predem diky!
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ve WM5 můžeš pouze vytvářet skupiny, ale nic jiného. Je to spíš na filtrování kontaktů. Ale existují aplikace třetích stran. Pokud vím, např. Pocket Informant 2007 umí přiřadit jakoukoliv melodii určitému kontaktu. Bohužel nevím, jestli celé skupině

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Priradit melodii kontaktu umi i defaultni applikace Contacts.
    Kontakty lze zdruzovat do kategorii. Defaultne ale s kategorii nelze skoro nic delat, prirazovat vyzvaneni ne a blokovat hovory defaultne wm neumej vubec..

//JanHavlicek - jj, sry, jak rika Saman, priradit kontaktu vyzvaneni umi i contacts, jsem uplne slepy ops:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Hmmm, to jsem z toho jelen ...
    Kdyz kouknu do Kontaktu, tak najdu moznost pridelit kazdemu kontaktu melodii, ale nevidim nikde moznost vytvorit ci priradit skupiny ... poradite, kde se tahle moznost skryva ... ?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Dej editaci nějakého kontaktu a najdi položku Categories: No Categories (Kategorie: žádná kategorie ?), klikni na No Catogories a již vyskočí nabídka, do které kategorie se má kontakt přiřadit. Jsou tam nějaké přednastavené, ale levou soft. klávesou se dají vytvořit nové, takže snadno vytvoříš nové a přiřadíš

Taky další možností je kategorie vytvořit na PC v outlooku a pak jen synchronizovat

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Zdravím mám k tématu jeden dotaz. Když zadám kontakty do kategirií dají se na ty kategorie pak zasílat hromadné SMS?? Nebo axistuje nějaká možnost jak zasílat SMS určitým skupinám ze seznamu?? Dík

Podobná témata

1. Rozdělení kontaktů do dvou skupin
    Od gooorila v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 26-11-2009, 15:23
  2. Existuje moznost synchronizovat mda s necim jinym nez s Outlookem?
    Od musashi v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 02-09-2007, 11:10
  3. Existuje moznost jak zprovoznit mrtve PDA pomoci ziveho PDA??
    Od Kohout41 v sekci Zbývající značky
    Poslední příspěvek: 06-06-2006, 18:55
  4. Různé zvonění skupin
    Od anicka.balounova_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Poslední příspěvek: 05-10-2005, 17:30
  5. Zvonění dle skupin kontaktů
    Od urov_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Poslední příspěvek: 21-09-2005, 14:49