Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TyTN a pocuvanie hudby cez BT Handsfree

Matrix44 (134)|23.1.2007 12:44
Caute,
nikde som to tu zatial nenasiel, je mozne pocuvat hudbu, pripadne pozerat filmy na HTC TyTN, tak aby som zvuk pocuval cez BT sluchadko handsfree ? Existuju nejake ovldace co to podporuju ?

Dakujem,
Matrix44
pepino34 (54)|23.1.2007 15:09
Mě například jede jakýkoliv zvuk přes BT HF v autě, kvalita je místy až děsná.
Matrix44 (134)|23.1.2007 22:10
a kde to mam navolit aby mi zvuk isiel cez BT handsfree, nikde som totiz taku moznost nenasiel.

Dik,
Matrix44
pepino34 (54)|23.1.2007 22:29
Jak mám seznam spárovaných zařízení tak tam vyberu mího Parrota a dám set as hands-free.
A při volání, mám nahoře ikonku sluchátek.

Necituj prosím předchozí příspěvek!!! Viz. pravidla pro diskutující. matrad
Matrix44 (134)|24.1.2007 07:40
tak s tym nemam problem, ale je chcem pocuvat hudbu, pripadne si vypocut na BT handsfree film, aby som nemusel pripajat kablove sluchatka, pripadne dokupovat dalsie BT stereo sluchatka

Matrix44
Surgical (2364)|25.1.2007 11:20
Pokud tvoje Handsfree podporuje pouze profil Headset/Handsfree a nikoli A2DP, tak prakticky nemas sanci. Takze touzis-li po lehce uchrchlanem BT audio prenosu, nic nez nakup sluchatek s podporou A2DP te nemine (aspon je "vyhoda", ze jsou vsechny stereo).
Matrix44 (134)|27.1.2007 10:41
Mne by nevadilo ze to bude uchrchlany - slaby zvuk, chcel som to vyuzivat v prostredi kde by to nebudilo nevhodny dojem. Predsa stereo sluchatka su napadne, a hned je kazdemu jasne ze nieco pocuvam. Pritom BT HF SonyEricsson HBH-GV435 je dost nenapadne, ved je skoro cele schovane za uchom.
To je obrovska skoda :?

Dik,
Matrix44
jasomko (23)|27.1.2007 12:40
Na Vario 1 mi fungovala taka mala utilitka BTAudioON.exe resp. BTAudioOFF.exe. Bolo to super, lebo som to pouzival na pocuvanie hovoreneho slova. Pri nom nevadilo ani trochu, ze to nebolo moc kvalitne a do obycahnych BT Handsfree to stacilo. Bohuzial na Tytn mi uz ta utilitka nefunguje. Zatial som nenasiel ziadnu nahradu. Ale ako uz som viackrat cital ist to musi, lebo napr. aj pri navigacii vam je schopne zariadenie poslat hlasovu informaciu do BT handsfree bez A2DP...
Este existuje zevraj priamo od Microsoftu program na hlasove ovladanie celeho zariadenia a ten by mal nechavat prave tento zvukovy kanal zapnuty a tym by mal byt pouzitelny aj na to o com sa tu bavime. Ale zatial som to neskusal i ked uz dlho hladam este nieco ine, jednoduchsie. Takze je dost mozne, ze uz asi neodolam a skusim to... Ten program sa presne vola Microsoft Voice Command a uz tu o tom par threadov je ako ho nastavit aby fungoval.
Uplne najlepsie to je popisane od martin63 tu:
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=17438
Matrix44 (134)|28.1.2007 14:55
dik za info, ale stale mi nie je jasne ci to funguje aj na TyTN-ovi. Pretoze registre nie su totozne s Variom.

Matrix44
jasomko (23)|28.1.2007 20:27
Ten BTAudioOn.exe ako som pisal urcite nefunguje, lebo som to skusal. Ten Voice program od Microsoftu som zatial neskusal.