Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SMS z PDA přes Bluetooth a Qtek 8310

sh0tek_ce4you (163)|23.1.2007 11:03
Pls jestli jste někdo zvládl nakonfigurovat a hlavně rozchodit a provozovat posílání a příjem SMS z PDA (WM5) via Bluetooth a Qteka, podejte pomocnou ruku laikovi :) . Je mi jedno s jakým softem, placeným nebo free, jen potřebuji aby to fungovalo, když mám mobil v kapse a PDA na stole :D

Nebo to samé z PC + Bluetooth USB klíčenka. Dík za jakékoli info nebo odkaz na web (osobní skušenosti preferuji :yes: )
JP_ce4you (215)|23.1.2007 13:55
[QUOTE="sh0tek"]1. .. jestli jste někdo zvládl nakonfigurovat a hlavně rozchodit a provozovat posílání a příjem SMS z PDA (WM5) via Bluetooth a Qteka
2. Nebo to samé z PC + Bluetooth USB klíčenka. Dík za jakékoli info nebo odkaz na web (osobní skušenosti preferuji :yes: )[/QUOTE]
Ad 1.)
SW (management SMS) pro kombinaci (WM2003SE / WM5 for Pocket PC = via Bluetooth = Qtek8310 WM5 for Smartphones,) bohužel neexistuje nikde na světě! :(( :(( :((
Kontaktoval jsem většinu sw firem, nikdo se do toho nechce pustit. Pokud odpoví, tak asi takto:
.......................
There are no plans to support Windows Mobile Smartphones. They do not conform to the AT standards used on other mobile phones, and we have not found a way to access the SMS database and SMS services via a Bluetooth connection on these phones.
........................

Ad 2.)
Pro PC existuje výborná SMS aplikace „Jeyo Mobile Companion“, která přes ActiveSync spravuje SMS zprávy i kontakty s možností import/export.
Používám ji přes kabel. Funkčnost přes BT nemohu potvrdit. Předpokládám, že ano, pokud funguje BT ActiveSync.
Storm8 (162)|3.2.2007 03:32
Taky bych rád spravoval SMS z PDA. Když se k těm datům může dostat Jeyo tak proč by nemohla aplikace běžící na PDA? Rozhodně by se to hodilo - bůbec nějakej soft co by z PDA bes GSM modulu a SP s WM udělal PDA s GSM modulem přes bluetooth - přece je to všechno Microsoft, nemůže to bejt tak složitý ne?