Kalibrace mapy - Brno a okolí
Mám kvalitní mapu Brna a okolí (GIF) bez souřadnic či něčeho podobného. Zkoušel jsem si to zkalibrovat sám pomocí bodů z map stejné oblasti na internetu. Výsledek však nefunguje v PDA a nevím proč. Nemám žádné zkušenosti, tedy to bude asi tím.
Mohl by mi někdo se zkušenostmi (nejspíše kdo mapu sám užije) pomoci s kalibrací? Pokud by se mělo jednat o nějaké grafické operace (např. řezání na čtverce atp.) jsem gramotný.
děkuji, bo
Mohl by mi někdo se zkušenostmi (nejspíše kdo mapu sám užije) pomoci s kalibrací? Pokud by se mělo jednat o nějaké grafické operace (např. řezání na čtverce atp.) jsem gramotný.
děkuji, bo
OZI CE (PDA) neumí obrázky - mapy musí být ve formátu ozf
To pochopitelně vím. Našel jsem několik návodů na internetu, jak kalibrovat mapu. Je tam však bohužel spousta parametrů, které mi nic neříkají. Výsledek vypadal sice v pořádku (v ozim se mapa zobrazila), ale jakmile jsem zapnul GPS, tak zmizela a netuším proč.
bo
bo
Není chyba v E/W při kalibraci mapy?
je pravděpodobné že si mohl zaměnit severní/jižní šířku a východní a západní délku jak píše kamikaut. Tím pádem zapneš GPS ale mapa je na druhé polokouli :)