Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 13 z 13

Téma: Připojení na net

Dofy
    Guest

Zdravím všechny,mám problém s prípojením na net přes USB ,dříve to fungovalo ale numužu přijít na to jak a co nastavit v PDA nebo v PC.
    To samé ani s Wifi mi to nejde a taky nevím jak nastavit PDA.Poradí mi někdo prosím? Mám N520
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

ach jo :

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Hlavní stránka-nejčtenejší články-nastavení internetu.Jo a v pravo-"začínate-čtěte"

Dofy
    Guest

Nojo ale tam je připojení na různé internet providery a ne jak nastavit Wifi nebo ActivSync tak aby mi fungoval IE. Pokud jsem špatně koukal tak se omlouvám

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Pripojis, synchronizujes s active sinc a ides. V pripade wifi nastavis parametre (IP,DNS) alebo ak je siet otvorena - pripojis - ides. Moja skusenost

Dofy
    Guest

To sem si myslel taky ale bohužel:no:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Ja pouzivam doma pripojenie od UPC - oni v zakladnom easy baliku ani nemaju moznost pripojit viac pc - a som bol sam velmi prekvapeny ked to islo. A v praci mame wifi siet ale blokovanu, tak tu som musel nastavovat nejake kluce... a musel som si nechat povolit MAC adresu. Ono to je asi vacsou pravdepodobnostou problem prave na strane PC. Skus ist niekam do otvorene WIFI kaviarne a skus to tam.

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Citace Původně odesláno od Dofy
    Zdravím všechny,mám problém s prípojením na net přes USB ,dříve to fungovalo ale numužu přijít na to jak a co nastavit v PDA nebo v PC.
    To samé ani s Wifi mi to nejde a taky nevím jak nastavit PDA.Poradí mi někdo prosím? Mám N520
    Přečti si pořádně pravidla:
    1) prohledat diskuze, jestli tu někdo podobný problém neměl
    2) když nic nenajdeš popiš přesně okolnosti tvého problému

To tvoje je klasický ready-to-trash příspěvek

Dofy
    Guest

Zdravím ,hledal jsem podobná támata ale nic jsem nenašel kdo by řešil stejný problém.Myslím konkrétní nastavení připojení v PDA. Když se přípojím přes USB a spustím IE tak mi to vyhodí neznámou chybu 0x80072f78 stránku nelze najít.V nastavení připojení jsem několik možností vyzkoušel ,ale nic, teď už to budu mít nejspíš rozjebaný a nevim jak to správně nastavit. Poradí někdo prosím ? :?:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

možná jsem letadlo a v tématu níže se řeší něco jiného, tak mě prosím omluvte ops:
    Připojení k internetu a chyba 0x80072f78

Dofy
    Guest

Díky za radu opravdu změna activesync na v.4.1 pomohla přes USB to už jede ,ale ještěbych potřeboval poradit s nastavením wifi .Mám router Asus
    WL 500gPrem nastavení DNS auto. a heslo zadané ale nechce to chodit. asi mám nasteveno něco špatně. :no: :sarcastic:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2006

A jiny zarizeni jsi pres Wifi k tomu routeru pripojoval a v pohode? Nemas nahodou providera UPC?

Dofy
    Guest

Dík za snahu už jsem to rozchodil Teď mám ale obavu aby se to zase nepodělalo.Není nějaká možnost ja toto nastavení zálohovat??

Podobná témata

1. Připojení PDA k LCD
    Od mgx_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 24-10-2006, 22:13
  2. Připojení
    Od Martin Kubík v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 12-08-2004, 19:50
  3. GPRS Připojení+Odpojení+Opětovné připojení=kolaps...
    Od danieldavid v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 17-06-2004, 10:04
  4. USB připojení
    Od bass_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 12-02-2004, 22:58