Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Klavesnica Brando - kto ma skusenost?

milos797 (259)|22.1.2007 17:07
Zdravim, mate niekto realnu skusenost s touto kavesnicou?
http://usb.brando.com.hk/prod_detail.php?prod_id=00196&dept_id=015&cat_id=034

pride mi uplne namakana len neviem na co su hore finkcne tlacitka, ci su priamo pre pda alebo nie. A taktiez neviete mi povedat ako funguje objednavanie z tej stranky? A ak mi vie niekto povedat - ako je to s vydrzou baterie? teda co je najlepsie riesenie - USB klavesnica, IRDA klavesnica alebo Bluetooth klavesnica? dakujem za pomoc
oltcit (1098)|22.1.2007 18:39
No presne tu nemám,ale mám túto http://usb.brando.com.hk/prod_detail.php?prod_id=00039&dept_id=015&cat_id=034 to je tá istá ale bez tých multimediálnych tlačítok,pretože tie aj tak nefungujú na PPC.A na zraze si ju môžeš vyskúšať,donesiem ju.
milos797 (259)|22.1.2007 22:33
Zdravim, ja som akurat dnes pozeral jednu klavesnicu. sice neni az taka mala ale je celkom do pohody. maju ju v datarte za 330Sk. neviem si realne predstavit velkost tej brando. neviem ic na zraz budem moct dojst ale pokusim sa. ina kolko ta celkom vysla?
milos797 (259)|23.1.2007 22:08
Mozes mi prosim ta napisat cenu tej klavesnice brando, kolko vysla celkom. teda cena aj s postovnym aj s clom... A ako sa na tej klavesnici pise? dakujem
oltcit (1098)|24.1.2007 00:10
Klavesnica je mensia ako rozkladacia BT od HP.Pise sa dobre,len na diakritiku potrebujes IW.Kupoval som viac veci,cize presnu cenu ti nepoviem,samotna klavka 22$,3$doprava,clo sa plati az nad 40 Euro,akurat treba zaplatit DPH.Colnu deklaraciu za teba moze spravit slovenska posta,ja som si to robil sam.Dodavka trvala okolo troch tyzdnov,platil som platobnou kartou.Lepsie je kazdy tovar objednavat zvlast,hlavne ked cena jednotlivych komponentov nepresiahne tych 40 Euro,vyhnes sa tym plateniu cla.
spigot_ce4you (130)|24.1.2007 06:55
[QUOTE="milos797"]Zdravim, ja som akurat dnes pozeral jednu klavesnicu. sice neni az taka mala ale je celkom do pohody. maju ju v datarte za 330Sk. neviem si realne predstavit velkost tej brando. neviem ic na zraz budem moct dojst ale pokusim sa. ina kolko ta celkom vysla?[/QUOTE]

A aka klavesnica to bola? Tiez rozmyslam nad nejakou. Dik