Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Připojení k internetu pomocí GPRS

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Ahoj,

koupil jsem si Dell Axim x51v s WM 5.0. U předchozích Windows jsem byl zvyklý, že pokud jsem si v připojení vytvořil nový účet pro připojení k internetu (připojuji se pomocí telefonu přes bluetooth), mohl jsem tento účet vyvolat kliknutím na ikonu "Stav připojení" nahoře u hodin (určitě víte, jakou myslím).

Ale u WM 5.0 už jsem zkoušel vytvořit asi 100x účet, ale pokud kliknu na tuto ikonku, tak se mi tam nic nezobrazí a pouze to píše - pokud se chci připojit k internetu, tak ať si nejprve založím účet v nastavení, ale ten účet tam založený je.

Je to normální? U WM 5.0 si skoro všechny programy vyvolají účet sami a spojí se s telefonem. Ale mám jeden program, který to neumí a musím se zdlouhavě proklikávat k účtu, než se připojím.

Pomůžete mi prosím? Děkuji Jirka
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Ach jo...:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2004

To ach jo bylo na to, ze nekdo necte pravidla pro diskutujici. Takze: Uz to tady je nekolikrat, jen pohledej...

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Já jsem to tu hledal skoro celý den a jen nacházím, jak nastavit internetové připojení. To je všechno v pohodě, připojení k internetu mi funguje. Jen se mi účty k internetu a připojení k VPN nezobrazují po kliknutí na ikonu "Stav připojení". Zobrazí se mi tam, až když jsem připojený. Ve Win 2003 se to tam zobrazí automaticky

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

no neviem ale mne to robi to iste ono to je normalne totiz ze ti ich tam neukazuje ked si neni propojeny...

Podobná témata

1. VOX - připojení pomocí VPN
    Od PatrikK. v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 06-10-2007, 17:39
  2. Připojení k internetu přes GPRS
    Od Behe v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-02-2006, 12:55
  3. Komunikace: Jak nastavit připojení k Internetu (GSM, GPRS...)
    Od Pavel Koza v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 77
    Poslední příspěvek: 10-01-2006, 19:26
  4. Pripojeni k internetu pomoci BT, jsem lama :) pomoc :))
    Od jablecnej_pomeranc@centrum.cz v sekci Acer
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 07-12-2005, 19:33