Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Připojení k internetu pomocí GPRS

Jirka125 (8)|22.1.2007 12:51
Ahoj,

koupil jsem si Dell Axim x51v s WM 5.0. U předchozích Windows jsem byl zvyklý, že pokud jsem si v připojení vytvořil nový účet pro připojení k internetu (připojuji se pomocí telefonu přes bluetooth), mohl jsem tento účet vyvolat kliknutím na ikonu "Stav připojení" nahoře u hodin (určitě víte, jakou myslím).

Ale u WM 5.0 už jsem zkoušel vytvořit asi 100x účet, ale pokud kliknu na tuto ikonku, tak se mi tam nic nezobrazí a pouze to píše - pokud se chci připojit k internetu, tak ať si nejprve založím účet v nastavení, ale ten účet tam založený je.

Je to normální? U WM 5.0 si skoro všechny programy vyvolají účet sami a spojí se s telefonem. Ale mám jeden program, který to neumí a musím se zdlouhavě proklikávat k účtu, než se připojím.

Pomůžete mi prosím? Děkuji Jirka
Suoraj (704)|22.1.2007 14:03
Ach jo...:evil:
xhladi07 (525)|22.1.2007 14:07
To ach jo bylo na to, ze nekdo necte pravidla pro diskutujici. Takze: Uz to tady je nekolikrat, jen pohledej...
Jirka125 (8)|22.1.2007 14:31
Já jsem to tu hledal skoro celý den a jen nacházím, jak nastavit internetové připojení. To je všechno v pohodě, připojení k internetu mi funguje. Jen se mi účty k internetu a připojení k VPN nezobrazují po kliknutí na ikonu "Stav připojení". Zobrazí se mi tam, až když jsem připojený. Ve Win 2003 se to tam zobrazí automaticky
pistansky (108)|25.1.2007 09:34
no neviem ale mne to robi to iste :) ono to je normalne totiz ze ti ich tam neukazuje ked si neni propojeny...