Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

2 aktivne zariadenia v ActiveSync v IPAQ 3970

solide (33)|7.2.2004 10:30
Ahoj, tak ten ActiveSync som vcera vecer konecne spojazdnil svojpomocne.Pes bol zakopany v tom, ze som musel spustit activesync
aj na PDA a ten si detekoval activesync v pocitaci.Uz to funguje s PC bez
problemov.Skoda dvoch dnov premarnenych skusanim. Mam este jednu prosbu. Chcel som zosynchrovat cez BT aj svoj notebok Toshiba Portege 2000 v ktorom mam CFA bluetooth kartu od Nokie. Opat ten isty problem, podari sa mi aby sa videli navzajom, na notebooku ukazuje nazov spravne "IPAQ" ale na display PDA sa ukazuje sice zariadenie ale s otaznikom a napisom "unaspected" alebo tak nejako a a ked tam chcem zakliknut policko ActiveSync tak to nejde. Ked zapnem ActiveSync v PDA tak sa chvilu toci zelene koliecko active v notebooku ale po chvili s vyhodi chybove hlasenie.A napise nieco v tom zmysle, ze nevie naist PC v ktorom je active aktivovany a plne funkcny.Mozu byt v PDA nainstalovane dve zariadenia s aktivnym ActiveSync cez BT, samozrejme ze vzdy je na synchronizaciu s PDA zapnute len jedno zariadenie? Neviem,kde robim chybu.
Este sa chcem spytat, nefunguje aj u IPAQu, doplnovanie pisania tak ako v mobile /nejaky T9 v slovencine/ na doplnovanie
slov? Mne to dava stale doplnovanie slov len v anglictine. Neda sa to nastavit
aj na slovencinu?.Ahoj Jano.
Pavel Koza (4761)|9.2.2004 12:38
Jak jsem psal v SZ - odpoved na prvni otazku nevim, zkusil bych laborovat s nastavenim na desktopu, nove ovladace a podobne.

Odpoved na druhou otazku - slovnik neni.
skromny (84)|17.2.2004 10:36
mozna pomoc aj pre ostatnych Pocket Multi Partnership Sync

nemam ako odskusat, sand pomuoze...