Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kupit P350 alebo P550?

emkac (5)|21.1.2007 14:59
Ahojte,

planujem si kupit Mio P350 pripadne P550. Mam preto par otazok.

1.) Prejavuje sa na novych P550 este problem s GPS?

2.) Na co mozem vyuzit bluetooth pripadne wifi v P550? Netaci iba P350?
Podotykam, ze mi nerobi problem spojit PDA s PC cez USB, a neocakavam vyuzitie nejakych free wifi pointov na pristup na web.

3.) Ako sa daju naprogramovat tlacitka tak, aby nedochadzalo k samovolnemu zapinaniu PDA? (Tu bolo iba spomenute, ze sa to vraj nejako da, ale rad by som to vedel presne, skor nez si PDA kupim.)

emkac

p.s. Ak niekto tuto temu znova zmaze, nech mi prosim posle aspon sz, nech viem kto a preco.
PatrikL (383)|21.1.2007 15:03
Podľa mňa predchádzajúca téma nebola zmazaná - maximálne presunutá do inej sekcie.
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=20975
prassat (4)|21.1.2007 16:13
Tak co se týká nechtěných zapnutí PDA, v tom bych problém neviděl. Zapni si funkci "automatický zámek" a PDA se po zapnutí dotáže na odemčení. Pokud do 5-ti vteřin neodemkneš, PDA se opět uspí.

Pokud chceš PDA používat hlavně jako navigaci, a ostatní nevyužiješ, klidně jdi do P350 ta má slušnou GPS s pořádným signálem - což pro mě osobně je mnohem důležitější než ostatní funkce. A ještě něco ušetříš.... :)
emkac (5)|21.1.2007 19:03
Sypem si popol na hlavu. :(

Ok, takze samovolne zapinanie mam vyriesene, takze kupujem MIO.

Ono, skor to chcem vyuzivat ako PDA, ako GPS menej. Len si vazne neviem predstavit dobre, naco vyuzijem BT alebo WIFI. (Na mobile mam tiez BT, a jednie vyuzitie vidim v kopirovani zvoneni z ineho mobilu a na handsfree. Co u PDA nie je zaujimave.