Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PhoneAlarm "žere" baterku?

jimmyjames_ce4you (199)|21.1.2007 14:46
Nemá někdo problém s vysokou spotřebou Varia při používání PhoneAlarm? Jak se projeví na spotřebě zapnutý Locator a přepínání profilů podle Locatoru?

PhoneAlarm jsem zkoušel už dříve a právě z tohoto důvodu jsem přešel k PocketZenPhone. S ním jsem byl spokojený,ale potřeboval jsem program pro pořítání ceny za hovory a smsky. Žádný vyhovující jsem nenašel, tak jsem tedy přešel na PhoneAlarm. Ten mi až na pár drobností vyhovuje.

Jenže mi stoupla spotřeba...Dneska mi přes noc sežral dokonce 30% baterky, což je teda dost. Bez něj mi přes noc ubylo řádově pár procent.. Používám aktuální verzi 1.58, mám zapnutý Billing a statický Scroller (zobrazen stav baterky, cena za volání a sms, volné minuty), Locator jsem měl vypnutý.
Filippo (56)|21.1.2007 16:55
o tomhle problému sem slyšel... mělo by to být Hodinovým odbíjením...
szoustal_ce4you (174)|21.1.2007 19:37
Já teda s tím na variu neměl problém a Phone Alarm jsem používal. Přes noc tak mínus 2-3%
jimmyjames_ce4you (199)|21.1.2007 20:01
[QUOTE="Filippo"]o tomhle problému sem slyšel... mělo by to být Hodinovým odbíjením...[/QUOTE]
Co to je??
deSkal (30)|4.6.2007 09:44
Mám stejný problém - chtěl jsem vidět účty za provolané minuty, nainstaloval jsem PhoneAlarm trial.
Všechno se mi hned zpomalilo, než naběhla obrazovka po SR - věčnost, na SPB Time mi nešlo vypnout buzení apod. Zkrátka dost rozhašený.
Odstranil jsem ho pomocí utility zabudované ve Variu, trochu pročistil registry, avšak jak tvrdí předřečník: do rána nabit na 100%, nyní v 0930 již jen 80%, do večera 50% - a to nevolám, displej na nejnižší podsvícení...
Mám ROM Jimm98y 2. 21.2.7, IPL i SPL 2.21.
Poradí někdo? Díky všem za odpovědi..
Honza102 (182)|4.6.2007 10:56
Tenhle problém se objevil u PhoneAlarmu verze 1.60. Ve verzi 1.60.2 by měl být vyřešen.
pepan_ce4you (127)|6.6.2007 08:44
[QUOTE="jimmyjames"]Nemá někdo problém s vysokou spotřebou Varia při používání PhoneAlarm? Jak se projeví na spotřebě zapnutý Locator a přepínání profilů podle Locatoru?

PhoneAlarm jsem zkoušel už dříve a právě z tohoto důvodu jsem přešel k PocketZenPhone. S ním jsem byl spokojený,ale potřeboval jsem program pro pořítání ceny za hovory a smsky. Žádný vyhovující jsem nenašel, tak jsem tedy přešel na PhoneAlarm. Ten mi až na pár drobností vyhovuje.

Jenže mi stoupla spotřeba...Dneska mi přes noc sežral dokonce 30% baterky, což je teda dost. Bez něj mi přes noc ubylo řádově pár procent.. Používám aktuální verzi 1.58, mám zapnutý Billing a statický Scroller (zobrazen stav baterky, cena za volání a sms, volné minuty), Locator jsem měl vypnutý.[/QUOTE]

Vypada to ze to dela ten lokator.Zkousim si s tim hrat a zatim jsem teda neprisel na to jak to funguje,ale baterku mi to sezralo pekne:((