Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Po probuzení nepříjemný bug (Vario)

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Zdravím, nedávno jsem měl problém s NOVII remote control,tak jsem ji nakonec odinstaloval. Nevím to jistě,ale zdá se mi,že můj problém je kvůli ní. Problém spočívá v tom,že pokaždé když probudím mé vario,tak na mě vyskočí upozornění,že "aplikaci \windows\nrdwakeup.exe nelze spustit. Pokaždé tenhle bug musím "odsouhlasit" ok,takže je to děs. Jsem chvíli po HR tak se mi ho moc nechce dělat znovu. Nevíte někdo jak tohle vyřešit? Resp. neposlal by mi někdo tenhle soubor-myslím si,že je ve všech wm5. Já ho ve složce windows totiž nemám.

Díky!
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Tuším, že ti ve Start Up zůstal po nekorektní odinstalaci zástupce odkazující na ten .exe. Smaž ho.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... spíše zůstal záznam v Notification Database. Řeší to utilita Check Notifications ...

PavelR.

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Promiň,ale nejspíš jsem přesně nepochopil, co tím mysliš. Kde se ten zástupce nachází?

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Díky myslím,že Check Notifications pomohl.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

1. složka windows\start up a má to koncovku .lnk
    2. Pokud Check Notifications nepomůže, tak zkus Mem Maid

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od PavelR.
    ... spíše zůstal záznam v Notification Database. Řeší to utilita Check Notifications ...

PavelR.
    Vyborne. Mel jsem stejny problem.. Ano, muze za to opravdu Remote Control. Nechava v logu odkaz na smazany soubor. Utilitka pomohla.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Má jiný problém s Wizardem. Po probuzení ze stand-by začne vyzvánět budík. Nikde se neobjeví žádná zpráva ani nic podobného. Použil jsem program check notifications, ale ten mi našel 154 notifikací. Ale kterou notifikaci mám smazat abych zakázal ten budík?? Nebo mám smazat všechny?? S tmhle programem nemám zkušenosti. Co s tím?

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

V zadnem pripade nemaz vsechny, jsou mezi nima i systemove. Kazdopadne si udelej zalohu mda V Options/ Settings zapni smazani duplicit a Script0000, tim zacni. Melo by jich vyrazne ubyt Notifikace budiku budou clock.exe, muze to byt i bludna upominka calnot.exe. Good luck.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

154 notifikací? :O A ta mašina ještě funguje? V nastavení Checknotifikations zaškrtni všechny tři volby a pak to tlačkem clear spusť. Tu zálohu rozhodně předtím udělej. Už dvacetpět notifikací je dost. Asi máš v kalendáři mnoho schůzek a úkolů se zapnutou upomínkou.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Tak jsem poslech vašerady, mockrát za ně děkuji, ale nepomohli V check notifications už mám počet notifikací 0 ale po softresetu je jich zas 113 a budíky zvoní stále Co mám udělat, aby se mi ty notifikace po softreseru neobnovovaly?

Podobná témata

1. Probuzení PDA z Unattended módu v C#
    Od react v sekci Programování
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 01-12-2008, 17:51
  2. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 12-11-2008, 20:06
  3. Probuzení Mia A701
    Od jimar v sekci Mio
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 24-10-2007, 08:45