Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pokrocile funkce navigace (pocasi, zacpy,...)

johny_cz (3)|20.1.2007 20:48
Nevi nekdo v jakych zemich funguji pokrocile funkce navigace ktere vetsinou podavaji aktualni informace o okoli (pocasi, nehody, ....) ?

Tyto funkce znam z TomTom Plus ale na jejich strankach jsem nenasel mapu pokryti ..

Dal vim ze v USA funguje udajne Garmin s MSN Direct ovsem pouze ve 100mestech...

Jestli nekdo vi vice informaci o techto sluzbach rad se poucim ;)

Honza T_
Miloš Strouhal (3997)|20.1.2007 20:52
Pouzivam Tom Tom NAVIGATOR 6 a sluzba počasí mi beha na vybornou po cele CR.
johny_cz (3)|21.1.2007 19:18
dik za info, zkousel jsem to pocasi nicmene to vyzaduje prihlaseni (dal jsem dle rad pro zkusebni provoz plus/plus) a pak to stejne sluzbu nenaslo (jako kdyby byla offline) ..

predpokladam ze infomace o doprave u nas nefunguji v TomTom ani v zadnem jinem software ? Funguji aspon v okolnich statech ?

-- edit koukam ze z RDS/TMC se daji brat dopravni informace - podpora u dynavixu

Honza T_
Miloš Strouhal (3997)|21.1.2007 19:44
Po me to zadne prihlaseni nechce, pouze vyberu ulici a mesto pro ktere chci znat aktualni predpoved, samo se to pak pripoji na internet pres GPRS/UMTS, stahne potrebna data za par vterin a zobrazi mi prehled pocasi pro danou lokaci. :yes: Dopravni info RDS-TMC zvlada Dinavix po cele CR, ovsem je nutne mit i patricny hardware, tedy GPS prijimac s podporou RDS-TMC.
PavelR. (2184)|21.1.2007 19:56
[QUOTE="johny_cz"]Nevi nekdo v jakych zemich funguji pokrocile funkce navigace ktere vetsinou podavaji aktualni informace o okoli (pocasi, nehody, ....) ?

Tyto funkce znam z TomTom Plus ale na jejich strankach jsem nenasel mapu pokryti ..[/QUOTE]

... viz zde.

... The TomTom Traffic service is currently available for Austria, The Netherlands, Belgium, France, Germany, Italy, Spain, Sweden, Switzerland and the United Kingdom ...

Platí to pro většinu služeb TomTom Plus. Počasí funguje i v ČR.

PavelR.
johny_cz (3)|24.1.2007 20:12
no vidim ze tohle je u nas zatim v plenkach az na pocasi a ne-prilis-dokonale RDS-TMC.

Nahodou nekdo nevidel nekde souhrnne statistiky kolik lidi u nas jezdi s GPS v aute ( + ma mobilni pripojeni na internet ) ? Prijde mi ze u nas se to zatim moc nepouziva..

Honza T_
oltcit (1098)|24.1.2007 23:57
Na Sk počasíčko funguje,hmm lepšie ako tie klasické programy ;) ale je to jediné čo sa dá z TT6 použiť na Slovensku :D
vpe (148)|24.2.2007 19:59
Podporuje TomTom pro PDA v nejake sve verzi TMC zpravy pres bluetooth?

Pripadne jakou moderni BT GPS doporucujete, aby podporovala i TMC?

update: mohlo by to mit nabijeni pres miniUSB a take velkou vydrz... Kolik stoji ty TMC GPSky?