Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Pokrocile funkce navigace (pocasi, zacpy,...)

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Nevi nekdo v jakych zemich funguji pokrocile funkce navigace ktere vetsinou podavaji aktualni informace o okoli (pocasi, nehody, ....) ?

Tyto funkce znam z TomTom Plus ale na jejich strankach jsem nenasel mapu pokryti ..

Dal vim ze v USA funguje udajne Garmin s MSN Direct ovsem pouze ve 100mestech...

Jestli nekdo vi vice informaci o techto sluzbach rad se poucim

Honza T_
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Pouzivam Tom Tom NAVIGATOR 6 a sluzba počasí mi beha na vybornou po cele CR.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

dik za info, zkousel jsem to pocasi nicmene to vyzaduje prihlaseni (dal jsem dle rad pro zkusebni provoz plus/plus) a pak to stejne sluzbu nenaslo (jako kdyby byla offline) ..

predpokladam ze infomace o doprave u nas nefunguji v TomTom ani v zadnem jinem software ? Funguji aspon v okolnich statech ?

-- edit koukam ze z RDS/TMC se daji brat dopravni informace - podpora u dynavixu

Honza T_

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Po me to zadne prihlaseni nechce, pouze vyberu ulici a mesto pro ktere chci znat aktualni predpoved, samo se to pak pripoji na internet pres GPRS/UMTS, stahne potrebna data za par vterin a zobrazi mi prehled pocasi pro danou lokaci. :yes: Dopravni info RDS-TMC zvlada Dinavix po cele CR, ovsem je nutne mit i patricny hardware, tedy GPS prijimac s podporou RDS-TMC.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od johny_cz
    Nevi nekdo v jakych zemich funguji pokrocile funkce navigace ktere vetsinou podavaji aktualni informace o okoli (pocasi, nehody, ....) ?

Tyto funkce znam z TomTom Plus ale na jejich strankach jsem nenasel mapu pokryti ..
    ... viz zde.

... The TomTom Traffic service is currently available for Austria, The Netherlands, Belgium, France, Germany, Italy, Spain, Sweden, Switzerland and the United Kingdom ...

Platí to pro většinu služeb TomTom Plus. Počasí funguje i v ČR.

PavelR.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

no vidim ze tohle je u nas zatim v plenkach az na pocasi a ne-prilis-dokonale RDS-TMC.

Nahodou nekdo nevidel nekde souhrnne statistiky kolik lidi u nas jezdi s GPS v aute ( + ma mobilni pripojeni na internet ) ? Prijde mi ze u nas se to zatim moc nepouziva..

Honza T_

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Na Sk počasíčko funguje,hmm lepšie ako tie klasické programy ale je to jediné čo sa dá z TT6 použiť na Slovensku

vpe vpe je offline
    Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Podporuje TomTom pro PDA v nejake sve verzi TMC zpravy pres bluetooth?

Pripadne jakou moderni BT GPS doporucujete, aby podporovala i TMC?

update: mohlo by to mit nabijeni pres miniUSB a take velkou vydrz... Kolik stoji ty TMC GPSky?

Podobná témata

1. Pocasi today s M2D ikonami
    Od st.tom_ce4you v sekci Touch Pro
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 14-10-2009, 19:11
  2. htc tytn stahovani pocasi z pc
    Od majlo v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-10-2007, 23:33
  3. Hledam nejakej soft na pocasi
    Od Nikishek_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC