Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pomozte mi s wordom - nelze otevřít nový dokument Word

milos797 (259)|19.1.2007 22:12
Neviem ci sa mi podaril ovymazat Wordovsku sablonu alebo co, ale ked zapnem word a dam novy, napise mi hlasku ze nelze otevzit dokument. Neviete akym sposobom sa to mohlo stat? kde som mohol urobit chybu? co som mohol vymazat? dakujem za akukolvek pomoc. apropro, ako urobim HR? ten by to mal zachranit nie?
Seraphin (30)|19.1.2007 22:17
Hard reset se na kazdem zarizeni provadi jinak, takze bych zacal tim, ze si prectu manual a zjistim jak.

Ad word, zkusil bych prenest z PC nejaky dokument a potom si pripadne zjistil kde je chyba pokud nepude ani otevrit.
ElSoft (1244)|19.1.2007 22:26
mrkni sem, mělo by to pomoct, nejsi první ani určitě poslední kdo maže svévolně adreséře ve složce My Documents;)
milos797 (259)|20.1.2007 15:42
:D napoveda v PDA samotnom je velmi uzitocna. A spravne, chybu som spravil v tom, ze ked som prvykrat dostal do ruk moje pda, bol som prekvapeny z mnozstva prazdnych adresarov v mojich dokumentoch. tak som ich (a teraz pozor) presunul do jedneho adresara, ktory som si nazval ostatne. Takze opatrnosti mi nechyba, kym neviem ako sa to pouziva, tak nedavam odstranit :D no a ked som si precital napovedu zistil som, ze nejake subory by tam mali byt. potom som zistil ze sa daju zobrazit aj skryte a systemove. a potom som si spomenul na presunute akoze prazdne adresare. a zahada bola vyriesena. len som to skopiroval nas5 :D no ale amater som iny. potom este urobilo taku vec, ze mi neslo zatvorit wordovsky dokument. soft reset a all is good.
Este sa spytam, nedaju sa subory a adresare nejako skryt. mam rad poriadok a na ociach iba veci, ktore viem co su
Surgical (2364)|20.1.2007 18:34
Hm neovladej PDA z FileManageru a nebudes mit na ocich nic....
milos797 (259)|20.1.2007 21:19
:D tiez si hovorim, bohuzial cakam na pamatovu kartu a zatial mam len dve aplikacie nainstalovane - tom tom a worms. takze skusal som uz aj total comander, len uz bolo malo pamati :-) no jasne, a nejake dokumenty musim mat po ruke, presedlal som z notebooku :D