Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TyTN zamrzá

matejcz (69)|19.1.2007 22:00
Mám takový problém s TyTNEM,snad to tu ještě nebylo,hledal jsem,ale nenašel.
Když mám Hermese delší dobu v pouzdře a nepoužívám ho a pak ho vytáhnu a chci odemknout klávesy,tak se sekne,půl displeje je překresleno na výšku a část na šířku a nejde s ním nic dělat,tak udělám soft reset a zas jede,jednou,jsem ho nechal běžet a asi po hodině,se zas odsekl.Je to normální?stalo se mi to už vícekrát a docela mě to štve...mám také jednu z prvních verzí ROMky,takže to může být tím,ale fakt nevím...
turboleon (48)|19.1.2007 22:45
Používáš origo pouzdro? Ten magnet tam rozhazuje orientaci displeje......
matejcz (69)|19.1.2007 22:54
Ano,originální pouzdro.To může mít vliv na vytuhnutí Hermese?Se mi nezdá,přece nedávaj originální pouzdro,který by to kazilo...Ale je to možný
JecminekMaselnik (464)|19.1.2007 23:26
toto je prostě, s prominutím, blbost. Magnetický úzávěr nemá na TyTN nejmenší vliv, používám ho už půl roku a bez jakékoli potíže!
Co používáš za verzi rom a případně jaké rezidentní aplikace? Tam bych hledal problém, ne v magnetu.
libor_m (1026)|20.1.2007 00:37
Je pravda, že občas po delší době nepoužívání (30 min a více) se mi po spuštění objeví landscape mód a ihned se přepne do portrait. Ale nezamrzne. A nemusí být nutně ani v pouzdru, stačí, když leží na stole. Zatím to moc neřeším, zkusím počkat na tu novou ROMku.
turboleon (48)|20.1.2007 00:47
No, někde jsem o tom vlivu toho magnetu četl, a poté co jsem přešel na hliníkové pouzdro Brando, tak se mi displej nepřepíná, předtím to dělalo.....? Takže nevím......
matejcz (69)|20.1.2007 10:23
No,hliníkové Brando nemůžu nikde sehnat...
nevím čím to může být,ale naštve to...
Verze ROM...mám v podpisu
JecminekMaselnik (464)|20.1.2007 13:01
flashni na 1.35 od HTC. Je lepší a uvidíš, zda problém přetrvává. Jinak to co popisuješ vypadá, že Ti zůstává viset nějaká aplikace ke spuštění po probuzení a žere výkon, protože se probouzí nějak nestandardně. Ještě také můžeš vyskoušet hard reset, já bych tedy při té příležitosti i flashnul.
matejcz (69)|20.1.2007 21:39
1.Do flashe se mi zatím nechce.
2.Aplikace,no mohlo by to být SPB?Mám plus,diary a time
matrad (267)|21.1.2007 12:49
1.ta rom co tam mas je hrozna, pokud chces tedy dobrovolne trpet tak trp. Delalo mi to taky.
2.nemohlo, vse pouzivam a je to ok.
matejcz (69)|21.1.2007 14:50
[QUOTE="matrad"]1.ta rom co tam mas je hrozna, pokud chces tedy dobrovolne trpet tak trp...[/QUOTE]
No,mám strach,že když to pak ňák přestane fungovat,tak mě SS neuzná reklamaci.á vím no,moje chyba...Počkám,až vyjde AKU3.
Hm,takže problém je vyřešen.
Ale narazil jsem na další a to že po určité době přestane fungovat HWklávesnice a nefunguje,pomůže až SR,je to taky tou špatnou ROM?
matrad (267)|21.1.2007 17:35
to se mi nedelo...