Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problemy ActiveSync 3.7.1 via bluetooth s IPAQ 3970

solide (33)|6.2.2004 10:13
Chcel by som Vas velmi pekne poprosit o radu. Mam IPAQ 3970 s WM2002 a PC s USB bluetoothovym modulom od firmy EPOX, typ BT-DG02. Z webu som si nainstaloval podla clanku pana Kozu program ActiveSync 3.7.1
Chcel som postupovat podla jeho clanku : http://ce4you.cz/articles/detail.asp?a=36 a http://ce4you.cz/articles/detail.asp?a=83 , t.j. nastavenie ActiveSync a AvtiveSync via bluetooth. Zariadenia som sparoval, navzajom sa vidia. Neviem vsak v ziadnom pripade dosiahnut Aby AvtiveSync 3.7.1 videl virtualny COM kde je nainstalovany bluetooth a vzdy skoncim pri tom ze AktiveSync neustale prehladava porty, nic nenachadza, a nepusti ma dalej,pricom na IPAQu sa neustale objavuje ziadost o autorizaciu. IPAQ . Neviete mi prosim poradit v com robim chybu?
MOzem nastavit a prvy krat spojazdnit ActiveSync bez USB synchronizacneho kabla? Velmi pekne dakujem za radu Este som sa chcel spytat, neviete mi prosim poradit /link/ kde by som v nejakej dobrej cene kupil AC adapter+ konektor do Ipaqu 3970 /je to samotny AC adapter, konciaci jackom, ktory sa zastrci do konektoru a ten do IPAQu 3970./Popripade by mi stacil len samotny konektor/ /Mam k Ipaqu Jacket, preto potrebujem toto riesenie. Originalny HP diel je totiz velmi drahy. Hladal som na webu, vzdy som vsak nasiel nejaky internetovy obchod, na ktory okrem mailu nebol ziaden kontakt a dodacia lehota 3 tyzdne, ale zaplat hned!Chcel som sa tiez spytat, kolko ma vydrzat IPAQ na internu bateriu /viem ze to je siroky pojem/ za plneho jasu displaya a zapnuteho blue-toothu? A kde /link/ na ostatne web stranky v CZ alebo SK, ktore sa zaoberaju tematikou PDA. Dakujem Jano.
gm_ce4you (176)|7.2.2004 08:05
Tak s bluetoth nemám zatím zkušenost-teda s Active Sync a spojením přes Bluetototh.Ale vyzkouším a podělím se o zkušenosti.A co se týká adaptéru na Ipaq 3970 tak já jsem ho osobně objednával u cpa.Přijde to na dobírku.
Vilda_ce4you (40)|20.5.2004 21:00
Ahoj Jano,
objevil jsem tu Tvůj problém a mám úplně stejný ( i hw) ... Bohužel tu nevidím další reakce, takže jen otázka: Podařilo se Ti to nakonec rozchodit? A v čem byl problém? Díky.... :))
solide (33)|21.5.2004 08:07
Ahoj pomohol len "Hard reset" a spatne nainstalovanie, potom to zrazu vsetko fungovalo. Ked si cez ActiveSync spravis "BackUp" ked vsetko funguje, tak potom uz len spravis "restore" a ide to. Teraz som mudry, ale po Hard resete som to musel doinstalovavat pekne jedno po druhom. Cau J.
aaischa (660)|12.12.2004 12:23
zdar, ohledně tý výdrže... mam taky ipaq 3970 a když sem s nim na netu přez bluetooth tak mi vydrží okolo 5-7ti hodin a podsvícení mam okolo 50%... no s plnym podsvícením sem to nezkoušel... kolik vydrží tobě? :yes: :)