Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 42

Téma: Kterou klávesnici? Resco & SPB & Sunnysoft? Anketa

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Kterou z uvedených klávesnic použiváte a proč?
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Používám na TyTNovi klávesnici od Šamana viz http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=18607 s SIPChange (http://www.ce4you.cz/software/detail.asp?s=1312) plus příslušný sim.txt (http://www.ce4you.cz/forums/download_file.asp?f=6203&d=/files/forums/cz/0000185008/sym.txt) pro HW klávesnici.

Je to jednoduché, zadarmo, funguje to.

Měl jsem tam IW a jsem rád, že už ho nemám. Neskutečně to zpomalovalo systém, ale o tom už se tu popsalo monitorů...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Resco pro svůj design a české znaky,
    SpbFullScreenKeyboard pokud píšu za chůze či v dopr. prostředku.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Jelikož nepoužívám plnou lokalizaci, ale občas se hodí diakritika, tak používám Resco.

PS: Zapomněl jsi na klávesnici od mobilnaut.cz, kteří udělali lokalizaci pro E-teny.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Resco. Spolehliva, rychla, funkcni (upraveno 25.1.2007: verze IW dodana se zarizenim zpusobovala na mem zarizeni problemy).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

no já bych rád používal hardwarovou Belkin wireless keyboard s možností psaní českých znaků, ale jediný způsob jak toho docílit, na který jsem přišel, je mít zapnutou podporu HW klávesnic v software IW od sunnysoftu. nebo existuje jiný způsob jak použít HW klávesnici s českými znaky?

používám tedy IW sunnysoft a pro psaní na cestách SPB fullscreenkeyboard.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Jelikoz nepouzivam velkou lokalizaci,presel jsem z IW na Resco.Dobra je funkce rychleho vkladani predefinovanych slov primo do textu.

Obyvatel SMob Avatar uživatele urys
    Registrace
    Sep 2006

jako Termiter pouzivam klavesnici od Samana, je free, je jednoducha, splnuje svuj ucel, nepotrebuji mit grafickou klavesnici s odlisnou barvou a 3d tlacitkama

urys

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Jelikoz uz mam dlouhou dobu koupenou Resco keyboard, pouzivam ji. Jinak bych urcite pouzival Samanovu klavesnicku, ktera je dostacujici. Bohuzel v te dobe jeste nebyla.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ja pouzivam Interkey, protoze jsem na ni byl zvykly z lokalizace od Moravie.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Ja jsem otestoval Hi keyboard, především Full je vynikající a o 100% lepší než od SPB. Dokonce má i český skin, spolupracuje s českým doplňováním slov... psaní i na stroji bez klávesnice je hodně, hodně luxusní....

HiKeyboard na PocketGear.com

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Já používal doposud Sunnysoft. Na základě této ankety jsem vyzkoušel Resco a líbí se mi. Jen se teď nemohu zbavit té Sunnysoft. Respektive chtěl bych si ji nechat nainstalovanou, jen si nastavit jako default tu Resco. Jak to mohu udělat?

V start/nastaveni/osobní/zadávání mám nastavenou metodu zadávání Resco Keyboard. Přesto mi někdy vyskočí Sunnysoft.

Je to tak, že jakmile u aplikace jednou po vyskočení Sunnysoft změním na Resco, už ji tam budu mít napořád?

děkuji, bo

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

to brona: pomůže toto.

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Zdravím všetkých,

používam klávesnicu Sunnysoft dodávanú s veľkou lokalizáciou k plnej spokojnosti, Resco je tiež fajn, hlavne full screen a skinovateľnosť.

Chcem Vás poprosiť o váš názor na klávku na www.tengo.net. Na vstupnej stránke sa nezľaknite divne sa usmievajúcej ázijskej dievčiny - na videu vám ukáže, ako rýchlo dokáže s touto klávkou pracovať.
    Mal som nainštalovaný trial, podľa môjho skromného názoru nič lepšie neexistuje, aspoň pokiaľ ide o rýchlosť písania. Existuje aj full screen mode. Problém je, že nepodporuje CZ ani SK, takže je zatiaľ nepoužiteľná. Vie sa "naučiť" slová a výrazy, ale je to veľmi zdĺhavý proces, ktorý som po pár týždňoch vzdal. Ale napr. v angličtine alebo v nemčine je to paráda! Asi 3 mesiace som otravoval programátora, aby vyrobil nejaký CZ/SK - language pack, ale zatiaľ nechce.

Ludo

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Jak už jsem psal v minulém příspěvku, Resco klávesnice se mi líbí. Při používání jsem však narazil na jednu drobnost, která mi život s ní však komplikuje. Jsem zvyklý (z PC i NB) mít klávesnice QWERTZ. Resco je však QWERTY a já nenašel možnost přepnutí. Znáte někdo řešení?

V opačném případě se budu musel holt vrátit k SUNNYSOFTu.

děkuji, bo

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Přehřívání telefonu - anketa
    Od Ondrowicz v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 23-08-2010, 12:16
  2. výběr gps - kterou?
    Od Phetronius_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 17-10-2007, 16:20
  3. Důvěřuji jen statistice, kterou si sám zfalšuji (OT na víkend)
    Od Zdenek Malinsky v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 13-02-2007, 11:30
  4. Pro kterou verzi OS vyvíjet (pod kterým SDK)?
    Od Peca_ce4you v sekci Programování
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 05-03-2005, 17:55
  5. Tak kterou z tech hraček? ;)
    Od Garfild_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 07-12-2004, 07:45