Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 11 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 161

Téma: Vše o E-ten Glofiish X500 aneb klávesnici nepotřebuji

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Mám X500 a můžu doporučit zatím nejlepší PDA co sem používal. Zakoupil jsem stejně jako před tím M600+ hned co se to u nás dalo a narozdíl M600+ dá se používat hned a vše funguje. ( pzn. M600+ s lokalizací byla použitelná až po dvou měsících po záplatách) skoro jsem zanevřel na E-TEN.

maximální + dávám výkonu GSM modulu často se pohybuji ve špatném sig a X500 má vynikající příjem a dokonce je mne i slyše.
    neskutečné

takový dotázek: neví někdo jak nastavit hlasité zvonění když mám připojené sluchátka ??

Lokalizace od nonSunnysoftu mne příjemě překvapila myslím že je dobře vytvořena dost bylo monopolu
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od Lucasx500
    Lokalizace od nonSunnysoftu mne příjemě překvapila myslím že je dobře vytvořena dost bylo monopolu
    Díky

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Zdravím X500 mi prisla vcera a mile me prekvapil Fotak a GPS horsi je to s telefonni aplikaci. Pouzival sem predtim MDA Compact a zvykl si na Inteldialer ktery byl super ted nemohu ani za svet nakofigurovat rychla tlacitka tak jak sem to mel puvodne (pro rychlou volbu je nejaka priserna aplikace kterou jsem odinstaloval a ted nefunguje vubec). Neexistuje nekde ke stazeni tato aplikace? A pak resim dalsi problem jak v Interwrite napsat interpunkcni znameka jako treba hacek nad c ;-) poradi nekdo?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

Roonwild: viz sousední fórum o M700:
    http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=20831

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Citace Původně odesláno od Roonwild
    A pak resim dalsi problem jak v Interwrite napsat interpunkcni znameka jako treba hacek nad c ;-) poradi nekdo?
    Jen chci upozornit, že se nejedná o Interwrite ani nic podobného, je to prostě česká klávesnice. Pokud jste ji již nainstaloval (viz přiložené CD nebo http://www.mobilnaut.cz/podpora/?r=2) stačí kliknout na ikonku klávesnice, kliknout vedle ikonky na šipku, ve výběru zvolit českou klávesnici a můžete psát č i Č

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Docela mne překvapuje jak je měký display to sem na PDA ještě neviděl aby při dotyku udělal obraz vlnky. na x500 že by daň za tu šířku?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od Roonwild
    Neexistuje nekde ke stazeni tato aplikace?
    pokud myslíte tu dodanou E-TENem, tak tu můžete obnovit pomocí Aplication Recovery

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Pratele kazdopadne dekuji za cenne rady. Nakonec se mi povedlo prekonfigurovat tlacitka az pomoci Resco registry editoru.Ted cekam na 2GB Micro kartu a nahraju mapy uvidime jak to bude slapat.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Muzete prosim nekdo vystavit fotografie dodavaneho pouzdra???

Chtel bych to nosit na opasku a podle toho co jsem videl v recenzich, tak je k tomu dodavane nejake dost buclate.

Diky

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Dobry den,
    prosim Vas o takovou info: mam (uz jsem vlastne prodal) , tak ze mel jsem HP
    6915, celkem to chodilo, ale ty problemy s telefonovanim - no uz jsem ho prodal. Prosil bych o informaci, jak reaguje ETEN na prijem ci sestreleni hovoru - trva mu to dlouho - na HP to bylo i 5 sekund. Pak me zajima jak kvalitni je telefonicky hovor- neni to moc zahuhnane, jesou tam nejake vysky, nezni to jak nejake plastove chrchlatko?
    Dekuji
    Frantisek

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Lucasx500
    Mám X500 a můžu doporučit zatím nejlepší PDA co sem používal. Zakoupil jsem stejně jako před tím M600+ hned co se to u nás dalo a narozdíl M600+ dá se používat hned a vše funguje. ( pzn. M600+ s lokalizací byla použitelná až po dvou měsících po záplatách) skoro jsem zanevřel na E-TEN.

maximální + dávám výkonu GSM modulu často se pohybuji ve špatném sig a X500 má vynikající příjem a dokonce je mne i slyše.
    neskutečné
    Dobrý den, odkud jste ? Chtěl bych se přijet podívat.

takový dotázek: neví někdo jak nastavit hlasité zvonění když mám připojené sluchátka ??

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Citace Původně odesláno od Frantisek1
    Dobry den,
    prosim Vas o takovou info: mam (uz jsem vlastne prodal) , tak ze mel jsem HP
    6915, celkem to chodilo, ale ty problemy s telefonovanim - no uz jsem ho prodal. Prosil bych o informaci, jak reaguje ETEN na prijem ci sestreleni hovoru - trva mu to dlouho - na HP to bylo i 5 sekund. Pak me zajima jak kvalitni je telefonicky hovor- neni to moc zahuhnane, jesou tam nejake vysky, nezni to jak nejake plastove chrchlatko?
    Dekuji
    Frantisek
    jj taky sem používal 6515 a stejný problém ve špatném signálu to jednoduše zavěsilo dost často. Zvuk u X500 je dobrý řekl bych normální jenom při použití přiloženého drátového headsetu tam druhá strana slyší prej ozvěnu.
    stejné je to i při velkém zesílení při normálním telefonování při BT HF je to OK

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Tady jsou :-)

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Citace Původně odesláno od jval
    Muzete prosim nekdo vystavit fotografie dodavaneho pouzdra???

Chtel bych to nosit na opasku a podle toho co jsem videl v recenzich, tak je k tomu dodavane nejake dost buclate.

Diky
    M600+ je na opasek dobrá trošku tlusčí ale v poho. Bohužel X500 má jenom takvé otevirací pouzdro do kapsy a ne na opasek.
    Nemáte někdo pouzdro na X500 otestované vhodné na opasek? taky by se mi hodilo Chvíli jsem používal pouzdro s M600 ale není to nic moc je hodně volné

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No jak tak na to koukam, tak nic moc, je to sice kvalitni pouzdro, ale na noseni na opasku to nebude to prave orechove.

Ma to vubec klip na pasek??

Nebyla by foto z druhe strany???

Dekuju

Strana 1 z 11 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. E-TEN Glofiish M800 - X800 s klávesnicí
    Od Zdenek Malinsky v sekci Glofiish M8xx, M750
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 03-11-2007, 19:51
  2. E-Ten glofiish X500+-heslo pomoc
    Od mr.petra v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 20-09-2007, 10:20
  3. E-Ten glofiish X500+GIBOsms
    Od mr.petra v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 11-09-2007, 17:21
  4. HTC TyTN x E-TEN Glofiish X500
    Od borec_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-02-2007, 16:10
  5. Nová ROM 351 pro E-TEN Glofiish X500
    Od michalsl v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 03-02-2007, 18:40