Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 11 z 11 PrvníPrvní ... 91011
Zobrazené výsledky: 151 až 161 z 161

Téma: Vše o E-ten Glofiish X500 aneb klávesnici nepotřebuji

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Další postřeh je to, že media player v nové ROM obsahuje mnohem víc kodeků pro přehrávání, než původní verze v WM5. Stejně používám TCPMP player, který je free a kodeků má rozhodně víc. Přehraje snad úplně všechno a je i uživatelsky příjemný.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

Po obnove kalendare a kontaktu ze zalohy (WM5, SPB Backup) mi neslo pridavat udalosti. Musel jsem smazat pim.vol a kalendar a kontakty obnovit pres pocitac (outlook a AS).

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Tak nikdo další WM6 neflashnul? Žádné postřehy? :?: :!: :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ne, protoze ji od nich zaboha nemuzu stahnout. Zaregistroval jsem se ale stahnout mi to stejne nejde. Zkousel jsem to pres IE, FF jak nekdo psal a pak i operu, jenze vsude mi to hlasi ze stranka je nedostupna.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2007

a proč pro tuto diskusi nepoužijete toto vlákno? Lépe se to tam najde

Oficiální WM6 ROM pro X500 a M700

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Protože je společné s M700 a nastal by tam zmatek. Možná tedy bude potřeba založit nové vlákno "Nová ROM 0436 s WM6 pro X500 - postřehy, zkušenosti" ?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Furbo
    a proč pro tuto diskusi nepoužijete toto vlákno? Lépe se to tam najde

Oficiální WM6 ROM pro X500 a M700
    Uz to jde... resil jsem to vcera, mel jsem stejny problem, ale dnes uz stahovani slape. Zrovna to taham...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

To je skvělý, jenom jsi tu informaci spíš měl hodit na to nové vlákno, kde jsem dal alternativní odkaz na stažení. Víc by se to tam hodilo. Ale jinak dobré zjištění!!! :yes:

TNX TNX je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Dobrý den. Dá se X500 použít i jako slušný mp3 přehrávač? V nějakých recenzích jsem četl, že nemá dobrý zvuk, ale to tak nějak od headsetu očekávám. Používáte to někdo i jako mp3 přehrávač s lepšími sluchátky? (Koss Porta Pro?)
    Jaké jsou zkušenosti? Je potřeba dokoupit nějakou redukci? Jsou nějaké problémy s přijmem rádia, když se nepoužijí originální sluchátka? Neměl někdo možnost porovnat kvalitu zvuku s něčím z Walkman serie mobilů od SonyEricsson? Díky za jakékoliv postřehy. Mám samostatně PDA, mobil a mp3 přehrávač a nějak se nemůžu rozhodnout, jestli to mám zrdukovat do jednoho zařízení nebo do dvou.
    Díky Honza

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

No, taky jsem si myslel jak moc budu pouzivat X500 jako MP3player, ale jeste jsem nemel v ruce rozumnou redukci na 3,5mm jack, ktera by s X500 davala alespon stejny zvuk jako originalni (pro me nevhodne) HF. Kdysi jsem mel redukci m MPX220 (4polovy jack), ktera s PortaPro chodila vytecne, ale na X500 se nejak nechyta, nevim proc. Koupil jsem i redukci od nokie, ale taky nic, zvuk je zastreny. Takze mi Kossy zahali a chystam se koupil samostatny mp3 player... :disgusted:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Takže chlapi - ja som to urobil nasledovne: za mikrofonom originalneho HF som obe šnúry idúce do originál sluchátiek ustrihol, a napájkoval jack samicu 3,5 mm. Teraz tam zapichnem akékoľvek sluchátka. Je to dobré - lepšie ako origoš, ale aj tak to nedosahuje kvalitu SE W800 z dôvodu chýbajúceho equlizéru a zrejme aj slabšieho výstupu - ale to neviem odmerať.
    Majte sa

Strana 11 z 11 PrvníPrvní ... 91011

Podobná témata

1. E-TEN Glofiish M800 - X800 s klávesnicí
    Od Zdenek Malinsky v sekci Glofiish M8xx, M750
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 03-11-2007, 18:51
  2. E-Ten glofiish X500+-heslo pomoc
    Od mr.petra v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 20-09-2007, 09:20
  3. E-Ten glofiish X500+GIBOsms
    Od mr.petra v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 11-09-2007, 16:21
  4. HTC TyTN x E-TEN Glofiish X500
    Od borec_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-02-2007, 15:10
  5. Nová ROM 351 pro E-TEN Glofiish X500
    Od michalsl v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 03-02-2007, 17:40