Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

n520 po vrácení z reklamce špatně chytá signál

killerGBU_ce4you (148)|17.1.2007 23:48
měl jsem ho v reklamaci, měnilizákladní desku, při té příležitosti provedli update rom, ale od té doby mám strašný problém chytit signál gps, vím, že n520 nemá uplně ideální anténu, ale tam kde jsem ho chytal bez nejmenších problému, teď ani ťuk, pořád čeká na platný signál gps. Schválně jsem vyjel mimo praho do polí za "slenečného dne". držel sjem ho v ruce a také nic. občas se náhodně chytí, ale to mi nestačí.
dá se někde sehnat update rom?
Miloš Strouhal (3997)|18.1.2007 00:03
Podobny problem jsme resili uz dvou nasich zakazniku. Oba meli menene zakladni desky a oba pak nemohli vubec chytnout signal GPS. Vzali jsme to zpet do reklamace a odeslali do servisu. Odtamtud nam to poslali zpet jako neopravnenou reklamaci. Osobne jsem to odjel do servisu omlatit technikovi o hlavu, aby mi ukazal ty takzvane: Vystupni testy GPS - OK. U obou zarizeni probehla opetovna vymena zakladni desky a radeji jsem si PDA zajel osobne vyzvednout a pred prevzetim vyzkouset, protoze spolehat na ty takzvane: Vystupni testy GPS - OK, to je vazne o nervy . Tentokrat jiz vse fungovalo tak jak melo. Takze doporucuji opetovnou reklamaci, to zarizeni neni v poradku a firmwarem to zrejme neni, jsem spis nazoru, ze Getronics montuje zakaznikum pri reklamaci n520 nejakou vadnou serii desek, ackoliv v tuto chvili to jiz musi delat vedome, uz dvakrat jsem jim tam delal sceny a primo na chodniku pred servisem dokazoval, ze Vystupni testy GPS - OK rozhodne nejsou tak OK jak ten jejich sasek co si rika technik tvrdi..

Jen tak mimochodem, neco podobneho jsem dnes resil v GSMobilu, tentokrat slo o mrtvou baterii u Qteka 9000. Opet nam to vratili jako neopravnenou reklamaci. Tak jsem sednul do auta a rozjel se tam osobne s zadosti o predvedeni tentokrate: Vystupni testy akumulator - OK u zarizeni u nehoz baterie zjevne odesla do vecnych lovist a pri poklesu kapacity na 20% zarizeni umre a nabehne pouze po pripojeni nabijecky.. No, zase jsem se hrozne rozcilil na toho technika, az jsem z toho vecer na squashi rozmlatil uplne novou raketu.. :sarcastic: :) Ale tentokrat snad uz by ty testy mely probehnout korektne a baterii vymeni, pokud ne, pojedu si tam opet ulevit, ovsem uz o neco hlasiteji..
killerGBU_ce4you (148)|18.1.2007 00:19
ok, během zítřk se u Vás stavím a uděláme další reklamaci :)
Miloš Strouhal (3997)|18.1.2007 00:25
Hmm, tak uz tu mame tretiho zakaznika, tusil jsem ze u dvou nezustane.. Nejhorsi je, ze diky tem takzvanym technikum v autorizovanych servisech jez ani netusi co to znamena provest u zarizeni vystupni testy vypadame pak pred zakaznikama jako neduveryhodny obchod a jeste vyhazujeme penize z okna za zbytecnou dopravu na zbytecnou opravu a zpet.. :? No nic, prineste to, tentokrat tam to zarizeni opet zavezu osobne a pana technika si vychutnam.. :evil: Vam se omlouvame za zpusobene komplikace, az budete na obchode, nechte si mne prosim zavolat, dame vam slevu na nejake zbozi ktere treba planujete do budoucna porizovat jako takove male odskodne..
mjancok (78)|18.1.2007 22:15
I když mi do toho nic není /krom toho, že mám taky n520/, nedá mi po přečtení
tohoto příspěvku nereagovat:
TAKHLE SI PŘEDSTAVUJI PROFESIONÁLNÝ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKŮM.
Díky takovým lidem ahmobile všem doporučím.Ještě jednou dík.