Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Je možná obnova smazaných souborů v h6340?

Cassie_ce4you (0)|17.1.2007 22:07
Ahoj.
Mám hp h6340, ActiveSync 3.7.1
Problém: při poslední synchronizaci "narychlo" se mi "stratil" docela důležitý soubor, který nemám v poslední záloze a nebyl ani v počítači. Nevím, jak se mi to povedlo, jestli jsem v rychlosti něco odklikala špatně, ale prostě ho nemůžu vodnikud vydolovat. :(
Šlo by ho nejakým způsobem obnovit přímo v ipaqu nebo dostat z některé starší zálohy:?:

Díky moc ;)
Mr.Pohoda (134)|17.1.2007 22:19
Pokud ve starsi zaloze je, tak bys mohl udelat novou zalohu, obnovit starou, nahrat soubor treba do PC, a novoui zalohu obnovit. Nebo pomoci ctecky karet (pokud byl na karte) se ho snazit obnovit pomoci nastroju na obnovu smazanych souboru.
Cassie_ce4you (0)|18.1.2007 13:18
Ahoj.

RESTORE ZE STARSIHO BACKUP SOUBORU se povedl:
Jde o ipaq backup version 3.0.5, build 1818.
Primo v ipaqu: Programs/ Backup/Options/Advanced Mode
Pak po nacteni souboru: Restore - Pokud mate na zalohovaci karte v iPAQu vice souboru se zalohami z ruznych dni, je mozne vybrat dany, dokonce i jednotlivou polozku, kterou jde restorovat.
:yes: dobry typ: z karty se nesmi smazat pomocny soubor, ktery ma velikost bud 0 nebo 1 kB. Pak to nefunguje. iPAQ backup soubory nevidi. Da se tomu pomoci novy backupem (ten potrebny soubor tam nejak vznikne) a pak uz jen natahat na kartu potrebne zalohy z pocitace, pokud je nekde mate odlozeny.

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Tak to jsem zachranila data, ktere jsem mela zabackupovany. Vi nekdo, jak by slo obnovit soubor, ktery nebyl zabackupovany a "stratil se" pri synchronizaci iPAQu s PC? Myslim ted na nejaky programek typu undelete nebo r-studio na obnovu smazanych dat z disku. Nebo zpusob jak jednu z tehle veci aplikovat na iPAQ hp h6340. Dik.