Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 8 z 9 PrvníPrvní ... 6789 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 106 až 120 z 132

Téma: Dynavix Mobile 2005 po roce

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Pane Tvrzský, běžte už s tím, víte kam. Řešte si své problémy u soudu a nám to zde případně oznamte, až budete mít pravomocný rozsudek. A s tím soudním znalcem se nenechte vysmát, víme, jak to chodí - pokud vím, před pár týdny proběhla médii zpráva, jak soudní znalec zpracoval na jednu a tu samou věc dva naprosto rozdílné posudky, jeden pro obhajobu a druhý pro obžalobu...
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

Tak oběma protagonistům soudního sporu díky za objasnění Vašich postojů vůdči tomu druhému a je vidět že se nejen nemáte rádi, ale že z Vás peníze udělaly opravdu nesmiřitelné nepřátele. Ještě jednou díky. Ale spíš než Vaše spory by mě zajímalo tedy hlavně od majitele firmy Telematix, kdy bude nějaký update z verze 1,6 na nějakou další nebo je update možný jen zakoupením nových mapových podkladů? Jo a věnujme se tu opět a jen a zase navigaci Dynavix, jak jej zlepšit upravit a vylepšit atd. pro plnou spokojenost zákazníků, kteří ještě zbyli a pro ty nové co si navigaci teprve koupí.

PS: Tyto Vaše osobní spory sem opravdu netahejte, svědčí to nejen o vašem (ne)zdravém rozumu, ale i o Vaší inteligenci

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Dobrý den,

souhlasím s Vámi a chápu, že Vás naše spory s Radovanem Prokešem nezajímají. Od 15. února jsem se také snažil na tomto fóru reagovat pouze na věcné dotazy a nekomentovat diskuze, které se tu na téma bývalý "tým" vedly. Ale nereagovat na příspěvek Radovana Prokeše prostě nešlo. Omlouvám se a budu se snažit svou slabší chvilku neopakovat.

Předpokládám, že upgrade na novou verzi Dynavix (pouze SW, bez zakoupení map) bude možný během zítřka, kdy zpřístupníme link na našem webu.

14.5. - Omlouvám se za zpoždění, máme problém s Mobile manažerem. Kdo z vás ještě chvilku nevydrží, napište na podporu, pošleme vám upgrade s mírným návodem.

Tomáš Tvrzský

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

Konečně nějaké konkrétnější info o aktualizaci Dynavixu, díky za ni a doufám, že tentokrát již termín nebudete posunovat a jestli ano tak jen v rámci hodin a ne dnů. Mimochodem jaká vylepšení jste připravili oproti verzi 1,6? Jestli to tedy již není někde napsáno?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Už se to probírá tady...
    Poslední příspěvek na stránce :sarcastic: .

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

Na tom odkazu si spíš Mudrunka vylívá srdíčko za špatně investované peníze, teda podle něj. Mě spíš zajímá novinky oproti stávající verzi než hnidopišství nad manuálem, hlavně od někoho kdo již Dynavix založil do archivu a ač to i veřejně prohlási, tak má neustále snahu kopat do " mrtvoly". Tedy zajímá mě něco konstruktivního, to co se stalo a událo už asi nikdo z nás nezmění a je lepší se za poučení z minulosti hledět do budoucna než opačně. Dát sem pár obrázků nové verze a ne jen vytýkat nějaké chyby i když samozřejmě také závažné, ačkoliv nový Dynavix z nás asi ještě nikdo nemá

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Však obrázky máte v tom manuálu.

Pravda, obrázky jsou v navigaci to nejméně důležité. Podstatný je vynikající routing a bezešvost mapových podkladů.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Podle mne bohatě stačí porovnat si ty manuály... Pokud by tam nějaké novinky byly, tak by se jistě firma neopomenula pochlubit hned v úvodu, že.
    Ale komu není vzájemné rady, tomu není hospodářské pomoci .

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

JO JO není hospodářské pomoci, ale člověk si pořád říká co kdyby už konečně? Problém s programátory se snad již opakovat nebude, na to si snad firma dá pozor a další velké zdržení snad už nehrozí, tak jen aby firma občas kouknula sem na web a registrovala připomínky, tak jak to bývalo kdysi před tím incidentem s programátory. Já bych ten soft ještě neodsuzoval dokud jej nemám v ruce a i když mapy jsou už zastaralé, pořád se podle nich dá jezdit

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

rád to tu čtu (je tu veselo ), ale jezdím podle tomtoma, přestože jsem kdysi dal peníze za demo dynavixu. jak je to s demem dnes? já bych dynavix rád znova vyzkoušel, neboť mě fascinovala čísla popisná v kdekteré díře (třeba u nás v Pardubicích jich bylo fakt hodně, oproti konkurenci...)
    takže dotaz: co demo nebo trial?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Bohužel Dynavix 7 podle všech obrázků vypadá na "facelift" Dynavixu 1.6. Před rokem a něco se na tomto serveru diskutovalo o nástupci a ze strany Telematixu byla položena anketní otázka " Co si přejete v nové verzi ?".
    Nic z připomínek se IMHO do DVX 7 nedostalo. A to je škoda. Takže opět zůstává nepoužitelný 3D pohled bez názvů ulic a projížděných měst/obcí , který je pro orietaci v neznámém prostředí nepostradatelný. ( O bídné práci s POI ani nemluvím.
    Dynavix byl pro mě dlouhou dobu navigační SW číslo jedna ( už jen kvůli počáteční investici ). Měl výbornou hlasovou navigaci ( Maruška je prostě Nr.1 ) , skvělé je schéma křižovatek a sjezdů/nájezdů. Měl nejaktuálnější mapy. Ale výrobce ho zazdil sám. Vypustil verzi s nepoužitelným TMC. Nereflektoval připomínky uživatelů ...
    Ale co ...
    Asi brečím na špatným hrobě .....

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

tož jsem hledal, až jsem našel. Konkrétně pokrytí map jednotlivých států mapami TeleAtlas 2007.04. Telematixem slibované podrobné Slovinsko a Chorvatsko přiložím. Doporučuji všem k prostudování, zejména těm, pro které jsem hnidopich, či obtížný hmyz s nějakým mindrákem.
    Připojené soubory Připojené soubory

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

No dobře, tak mapy nejsou do ulic ve všech místech, ale to spíš než chyba Dynavixu je spíš chyba samotné firmy Teleatlas, ne? I já jsem koupil tento soft za cenu 10t ale že bych na něj pořád a všude jen plival to zase ne, protože i když stará navigace pořád dobrá, aspoň mě zatím vždycky dovedla kam jsem chtěl, i když jsem taky občas trčel v zácpách navzdory TMC podpoře programu, samozřejmě není všechno jak by mělo být a podle našich představ, ale nadávat na nový software a nemít jej ještě ani v ruce, to je vidět mírně řečeno zaujatost, která nepomůže ani Vám ani ostatním. Jen se hold někteří baví na náš účet a budiž jim to přáno. Ale chtěl bych i pro tento soft objektivitu aspoň do doby než jej budeme mít v rukách a řádně jej vyzkoušíme. Jeden manuál celý software nedělá

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

to HELEKAL PETR:
    ano, zaujatý asi jsem, souhlasím. Je tomu tak, co jsem se seznámil i s jinými navigačními softy, a když jsem je porovnal s možnostmi Dynavixu 1.6. A když jsem porovnal soulad toho, co o svých produktech prohlašují jejich výrobci se skutečností. Souhlasím s tím, že nedostatečné mapové podklady některých států je záležitost výrobce dat, tedy TeleAtlasu. Ale on nikde neříká, že např. Slovinsko a Chorvatsko je podrobné, ba právě naopak. Taktéž všichni ostatní výrobci navigačních softů ve svých podkladech píší, že např. Slovinsko je „průjezdní“, nebo pokud jsou lepší datové podklady od jiných výrobců dat, používají ty lepší. Je tomu tak např. u i-GO a Chorvatska, Slovenska, Maďarska apod.
    Jenom Telematix, např. zde , cituji : Dynavix®7 Holiday s podrobnými mapovými podklady států: Česká republika, Rakousko, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Chorvatsko, Slovinsko je..(konec citace), v podstatě, lepší průjezdní mapy, vydává za podrobné. A proti tomu jsem se ohradil, ani tu novou generaci Dynavixu vidět nemusím. Ohradil jsem se z důvodu, že se jedná o jednoznačně klamavou reklamu s cílem uvést zákazníka v omyl, tedy lež. Zeptám se takto, kdo je potenciální zákazník dané verze? Ten, kdo kromě jízd po CZ plánuje cestu do Chorvatska a pokud nebude vědět a dá na danou klamavou reklamu…. zjistí, že pokud náhodou bude muset sjet z trasy mu náhle navigace bude k ničemu, stejně jako se nejspíš nedostane do místa určení. A to nehovořím o tom, že nevíme, zda je jedná o bezešvou mapu, či je zachováno to nešťastné přehazování map..
    Dále, daný manuál už ke stažení není, nepochybně sami pochopili, že…. Smutné však je, že až na, v podstatě, upozornění. Z toho, že tam byl i ten nešťastný RDS přijímač Navilock usuzuji, že tomu moc píle nedali. Samozřejmě usuzuji směrem k tomu manuálu, ale můj názor je, že když odflákli tento….. Jisté však je, a právě z toho manuálu, že se téměř jedná o starý Dynavix 1.6 v trochu předělaném kabátě a vydávaném za novou generaci. Tady si dovolím malou vsuvku, Navigon novou generaci (verzi 6) pojal v totálně předělané grafice (soft vyloženě prokouknul), ale hlavně zcela předělal logiku ovládání, kupodivu k lepšímu. Ale zpět k Dynavixu : Souhlasím s tím, že se jedná o spekulaci, i když jedné změny jsem si na jednom obrázku všiml a pokud se nejedná o Potěmkinovu vesnici by to mohlo být zajímavé. I když nevím, snad by i v tom odfláknutém manuálu se o tom zmínili. Jedná se o celkem zdánlivě nevýznamnou věc, a to údaj délky pod ikonkou TMC, což by mohlo znamenat lecos. Ale je to jen a jen spekulace, doufám, že vám neuniklo, že pozitivní.
    Jinak nevím, kdo a zda vůbec někdo, se baví na náš účet. Napadá mě snad jenom souvislost s mou druhou větou. Tedy ti, kteří vědí jak taky mohou některé navigace vypadat a jak mohou navigovat.
    Na závěr jen snad to, že jste mě přesvědčil, skoro donutil k porušení mého slova. Konkrétně nahraji zpět Dynavix. Ne proto, abych ho využil k navigaci (na to si poměrně vážím mé nervové soustavy), ale abych si novou generaci prošel a vyzkoušel a měl pak podklady pro hanění či chválení. A věřte mě, nevěřte, přeji si, abych nový Dynavix mohl chválit. On mě totiž před těmi necelými 2 roky načapal, z pohledu navigace, v panenské podobě. I když, mou navigační jedničku (Navigon6) hned tak něco z trůnu neshodí a díky mapovým podkladům uvedených států dvojka (i-GO) to má asi taky jasný

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od Mudrunka
    Dále, daný manuál už ke stažení není, nepochybně sami pochopili, že….
    Ale nepochopili to sami, my jsme jim to tady polopaticky (odvozeno od slovesa "po lopatě" ) naservírovali... Firem, co tohle dělaj, je bezpočet, namátkou třeba zpravodajství iDnes - napíšou totální kravinu, pak si v diskusi přečtou, jak to je, takže původní článek bez slůvka komentáře či nedejbože dokonce omluvy opraví, a nakonec vypadají jako blbci ti v diskuzi, protože mluví o něčem, o čem se v článku vůbec nepíše...
    A přesně tak budem vypadat my... Telematix jistě manuál kapánek poupraví...

Strana 8 z 9 PrvníPrvní ... 6789 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Dynavix mobile 2005 - recenze navigačního software
    Od bergmann v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 27-04-2006, 12:17
  2. Dynavix Mobile 2005 verze 1.4.12886 ke stažení
    Od Tiskové zprávy v sekci Oznámení a tiskové zprávy
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-01-2006, 00:25
  3. Prodej Dynavix Mobile 2005 oficiálně zahájen