Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pri synchronizacii sa synchronizuje len obsah Sent.

maherich (7)|17.1.2007 09:11
Moja konfiguracia: HTC TyTN + Windows Mobile 2005, Notebook s Activesynch 4.1, MS Outlook 2003.
Synchronizujem priamo s Exchange Serverom 2003. Cela synchronizacia prebehne bez problemov (USB aj Bluetooth). Akurat pri mailoch sa mi synchronizuje len folder Sent. Ostatne (Inbox, Deleted, Drafts) su prazdne. V nastaveniach mam checkbox na zaskrtnutie len pri Sent pri ostatnych nie. V Inboxe mam viacero vnorenych zloziek, maily mam ale aj priamo v inboxe. Skusal som podla jednej z rad na tomto fore dat vsetky vnorene zlozky na jednu uroven s Inboxom - nepomohlo. Stale som nemohol zaskrtnut zlozku Inbox ani ostatne okrem Sent. Zatial nemam externu SD kartu. Volnej pamate mam 49 MB. Viete niekto poradit co s tym?
Surgical (2364)|17.1.2007 09:14
Synchronizovat se bude to, zo mas v checkboxech zanajkovane. Kdyz maz zanajkovane jen Sent, synchronizujou se ti jenom Sent. Zanajkuj i ostatni a uvidis....
maherich (7)|17.1.2007 09:20
No na to som prisiel hned na zaciatku. Ak by si ale pozornejsie cital tak by si vsimol, ze tam pisem - "V nastaveniach mam checkbox na zaskrtnutie len pri Sent pri ostatnych nie." Takze ostatne zlozky sa mi zanajkovat nedaju. Preco to netusim.
Surgical (2364)|17.1.2007 11:10
Coz zkusit novejsi AS nez obstarozni 4.1?
maherich (7)|17.1.2007 15:03
Vdaka nainstalovan 4.5 Beta a po niekolkych pociatocnych problemoch sa to podarilo rozbehat. Vcetne vnorenych podadresarov v Inboxe.