Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Pri synchronizacii sa synchronizuje len obsah Sent.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Moja konfiguracia: HTC TyTN + Windows Mobile 2005, Notebook s Activesynch 4.1, MS Outlook 2003.
    Synchronizujem priamo s Exchange Serverom 2003. Cela synchronizacia prebehne bez problemov (USB aj Bluetooth). Akurat pri mailoch sa mi synchronizuje len folder Sent. Ostatne (Inbox, Deleted, Drafts) su prazdne. V nastaveniach mam checkbox na zaskrtnutie len pri Sent pri ostatnych nie. V Inboxe mam viacero vnorenych zloziek, maily mam ale aj priamo v inboxe. Skusal som podla jednej z rad na tomto fore dat vsetky vnorene zlozky na jednu uroven s Inboxom - nepomohlo. Stale som nemohol zaskrtnut zlozku Inbox ani ostatne okrem Sent. Zatial nemam externu SD kartu. Volnej pamate mam 49 MB. Viete niekto poradit co s tym?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Synchronizovat se bude to, zo mas v checkboxech zanajkovane. Kdyz maz zanajkovane jen Sent, synchronizujou se ti jenom Sent. Zanajkuj i ostatni a uvidis....

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

No na to som prisiel hned na zaciatku. Ak by si ale pozornejsie cital tak by si vsimol, ze tam pisem - "V nastaveniach mam checkbox na zaskrtnutie len pri Sent pri ostatnych nie." Takze ostatne zlozky sa mi zanajkovat nedaju. Preco to netusim.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Coz zkusit novejsi AS nez obstarozni 4.1?

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Vdaka nainstalovan 4.5 Beta a po niekolkych pociatocnych problemoch sa to podarilo rozbehat. Vcetne vnorenych podadresarov v Inboxe.

Podobná témata

1. error 80070490 pri Synchronizacii
    Od romanco v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 08-08-2006, 10:20
  2. Compact a obsah ExtROM
    Od DavidFawn v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-06-2006, 20:33
  3. Vyskakujuce chybne hlasenie pri synchronizacii
    Od Brco_ce4you v sekci Obecné problémy