Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Lze použít CF v PCMCI jacketu BEZ BATERKY ? pro Ipaq 3630

thomicxxx (10)|16.1.2007 20:34
Zdravim, mam jacket na PCMCI, ale s mrtvou baterkou. V nabíječce funguje, mimo nabíječku mi to napíše extended battery low a že mi to ten jacket vypíná. Jde mi o to, jestli je možné do tohoto jacketu s nefunkční baterkou nacpat CF kartu s redukcí - CF snad nepotřebuje takovýhle napájení, ne? CF jackety na 3600 vůbec baterku nemaj... Jacket na CF bohužel nemám, kdyby jste někdo věděli kde ho- za nějaký slušný peníze- sehnat, dejte prosím vědět...
vladuna (24)|5.5.2007 08:47
Dá se to snadno vyřešit. Používám redukci PCMCIA » CF » SD abych tam mohl dát SD kartu.
POZOR! Doporučuji adaptér pro CF II, nikoliv CF. Adaptér CF nevezme silnější karty.
Dej si na eBay » koupit » "adaptor PCMCIA CF" a z obrázků hned uvidíš rozdíl.
kapu_ce4you (268)|7.5.2007 07:01
To vladuna: thomicxxx chtěl to jestli mu to pojede když ma mrtvou baterku v jecketu!

Poradil bych ti tam nacpat nakoujinou baterku, logicky by to, ale mělo jet bez baterky je ale možne že nepojede... :?
Takže koupit nakou baterku a dat ju tam i když ta baterka tam je jen proto, aby se prodloužila vydrž compaqa.
vladuna (24)|7.5.2007 11:56
[QUOTE="kapu"]To vladuna: thomicxxx chtěl to jestli mu to pojede když ma mrtvou baterku v jecketu!
[/QUOTE]

Omlouvam se, do priste se naucim cist :-)