Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acer 311 nebo Loox n560

Danthez (98)|15.1.2007 23:38
Dneska jsem se vrátil z traumatologie a je ze mě minimálně na týden lazar. Jelikož mi odešel HTC Universal, tak zvažuji jaké PDA koupit do zálohy. Na HTC jsem především závislý na Ebook a sledování videa. Občas nějaký hry. Pomíjím funkci telefonu, protože se mým požadavkům žádné dostupné PPC PhoneEdition nevyrovná (velký VGA displej, kvalitní QWERTY klávesnice).

Potřebuji poradit mezi mnou dostupnými PDA: Acer 310/311, Loox n560.
Acer se mi líbí více vzhledově a jojstyckem, Loox je výkonnější.
Navíc u Looxe zvyšuje jeho prodejnost (pokud po opravě Uniho jej nebudu používat) integrovaný GPS. Případně mi pak zbyde PDA, které budu používat pro navigaci (zatím jsem GPS nezkusil).
Má Loox n560 8mi cestný D pad? Nikde jsem se to nedočetl. Acer má sice joystick, ale jen 4 cestný a navíc prý hodně tvrdý.
Bohužel mi utekla koupě DellAxim 51 přes bazar, tak chci co nejdříve (zítra) koupit alternativu.
Hlavně mně zajímá, které zařízení je více UserFriendly. Ten Dpad Looxe mi připomíná Universala a tam to nebylo nic moc.
A je obrovský rozdíl mezi Acer 310/311 v přehrávání videa?

D.nullA taky, zvládají tyto zařízení A2DP profil?

Díky za pochopení, že jsem intenzivně nehledal témata rozdílů těchto dvou zařízení (většinou jsem narazil jen na diskuze o použitelnosti GPS), ale dneska se mi fakt nic nechce ;)

FSC Pocket LOOX N560 koupím za 12290 včetně DPH
Acer n311 koupím za 8950 včetně DPH
Acer n310 koupím za 7160 včetně DPH
alfacomp.cz

Myslím, že ceny jsou hodně dobré, teď jen co koupit.

Díky za rady...
Miloš Strouhal (3997)|15.1.2007 23:48
Acer je hodne levny, neni to vubec spatne PDA za ty penize, ba naopak, ale displej je nejmene o dve tridy horsi nez u Looxe a na prehravani videa tak trochu zapomen, i n311 trha jak o zivot. Acer je spis pracant nez multimedialni stroj.. To Loox je sice drazsi, ovsem i s neupravenym videem nema zasadni problem a tezko by jsi hledal PDA s kvalitneji zobrazujicim displejem, zadne totiz neni.. :yes: Vestavena GPS u nej neni zadny zazrak, ale svou praci zastane relativne dobre.. Jinak n310ku i N560ku u nas sezenes jeste o neco levneji..
Danthez (98)|15.1.2007 23:58
Díky Miloši. Přesně jsi vystihnul mé požadavky a jdu do Looxe. Předpokládám tedy, že ovladatelnost Looxe není o nic horší než u Aceru (stejně je ještě vyzkouším obě). Ty 3000Kč už jsou zanedbatelné a alespoň se seznámím s GPS.
BTW: Předpokládám, že obě zařízení podporují A2DP profil...