Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

n520 nechytí signál s TomTom, s iGO ano

killerGBU_ce4you (148)|15.1.2007 20:24
mám jako druhé pda n520, vím, že nemá uplně ideální příjem signálu, ale tam kde igo chytí GPS pozici bez problémů, tak tomtom nemá žádný. Ani neplatný signál. někdy se zničehonic chytí, ale to jsou vyjmky.Snažím se přijít na to, kde by mohla být chyba. Interní aplikace vtom místě ukazuje 7 satelitů, ale tom tom, má buď žádný, nebo neplatný signál. iGo opět v pohodě
Saki (4)|16.1.2007 07:08
Zkus v Tomtomu -změnit předvolby-zobrazit stav GPS-pak konfigurovat - podívej se na nastavení portu a přenosové rychlosti.
killerGBU_ce4you (148)|16.1.2007 19:15
stím nemám problém jiná NMEA -. 9600 - COM 8
weszter (231)|18.1.2007 18:53
skoro mám dojem, že se mi to taky tak děje - jakoby tomtom "potřeboval" víc silnějšího signálu, než se rozhodne ho akceptovat a zobrazit pozici (ve srovnání s Igo), ale rozdíl není nijak extra velký (IGO 2min, TomTom 4min), i když se mi jednou stalo, že mi tomtom 40minut ukazoval pozici asi o 400m vedle silnice v polích, nechtěl fixnout víc jak dva satelity, a to ani po softresetu! (igo bylo vpohodě). Nakonec se tomtom chytil po 40minutách, ale toto se mi stalo jen jednou a od té doby funguju bez nějakých zásadních problémů...
teedy_ce4you (6)|27.1.2007 16:26
[QUOTE="killerGBU"]mám jako druhé pda n520, vím, že nemá uplně ideální příjem signálu, ale tam kde igo chytí GPS pozici bez problémů, tak tomtom nemá žádný. Ani neplatný signál. někdy se zničehonic chytí, ale to jsou vyjmky.Snažím se přijít na to, kde by mohla být chyba. Interní aplikace vtom místě ukazuje 7 satelitů, ale tom tom, má buď žádný, nebo neplatný signál. iGo opět v pohodě
[/QUOTE]
Mám ten samý problém i PDA,vyřešil jsi to nějak???
DaMaSig (107)|7.2.2007 15:27
Já používám TomTom 5 a iGo2006 zároveň na N520 a tyhle problémy nemám.
vasin (160)|13.2.2007 13:22
No jo no to s enekdy stává ja zase s MDA II Compact a GPS Nokia LDW3 ... to mam opacne .. TomTom uplne v pohode a Igo se nechyta a na kamosove uplne stejne sestave jen jeho komponenty .. jde oboje
Michal3334444 (2)|3.6.2007 12:45
No já měl problémy s dobíjením baterie a pak se mi vypínal přístroj.Šel jsem to reklamovat a daly mi tam novou základní desku a nastal te problém o kterém tady píšete.iGo v poho po chvilce našel signál ale TT ani ň.Občas se mu to povedlo ale když jsem jel po dálnici (žádný stromy ani skály a tak)tak se mi prost signál stratil.Naběhl mi asi po 10 minutách a to zas na chvilku.PDAčko jsem vzal a šel ho reklamovat znovu čekal jsem další měsíc a teť mi ho poslaly zpátky a vše je OK!!!!
Nevím jestli při výměně základní desky špatně přpojily GPS anténu nebo byla špatná,ale musím zaťukat mě to funguje už zase jako dřív:)