Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Nenabíhá MDA III

jakas_ce4you
    Guest

cauves mam menci problem mam spv m2000 (qtek 9090) s wm5 a po soft resetu mi uz nenabehl system zamrzne na splash screenu a dal nic zkousel jsem hard reset jenze take bez uspechu ten zase po potvrzeni tlacitkem mail take vytuhne nemate nekdo zkusenosti?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Co to přepnout do bootloaderu a znovu flashnout ROM třeba zpět na WM2003 SE? Nepomůže to?

Nováček
    Registrace
    May 2006

To se stalo po flashovani na WM5?
    Pri prvnim startu je nutne provest vycisteni zbytku starych registru a novy hardreset, ktery se u Blue Angela s WM5 provadi jinak, nez s WM2003SE.
    Takze: Zmacknout Power+Reset a pote ihned rychle (nez nabehne bootloader) Camera+Record (tlacitka na leve strane strojku), nebo zmacknout vsechny 4 soucasne (nevim, ja to nikdy nezvladl, mam male ruce a kratke prsty).
    Objevi se obrazovka se 3 polozkama, pricemz je potreba prvni (KITL) ponechat na No a ostatni dve polozky premenit na Yes (pohyb je pomoci tlacitka Record zmena hodnoty pomoci tlacitka Camera). Pote ukoncit a restartovat pomoci tlacitka Mail (postovni obalka). Obrazovka zbela, blikne, pote je treba vydrzet s nervem, za cca 5-10 sekund nabehne boot a po chvili se objevi znama obrazovka Welcome to Microsoft Windows Mobile.
    Zrovna v sobotu jsem se s tim s ohledem na nove ROM s AKU 3.5 zabyval....

jakas_ce4you
    Guest

Stalo se to treti den pouzivani wm5 hardreset jsem delal spravne ale problem je v tom kdyz potvrdim tlacitkem mail tak obrazovka zbela a dal nic.

jakas_ce4you
    Guest

For Miloš :

Díky moc stahnul jsem originalni rom z xda developers jelikoz mam mda z anglie tak jsem stahnul original Orange rom a postupoval přesně podle návodu na xda developers a tadá uz zase funguje diky moc za nasmerovani.

PS:Půl dne bez mda je horších nežli infarkt.A ta nepopsatelna radost kdyz to naběhlo.

Podobná témata

1. HTC Herald - nenabiha
    Od dreIx_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 12-03-2008, 09:51
  2. nenabíhá tomtom
    Od Michal Kříž v sekci TomTom
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 19-10-2006, 10:34
  3. Wisbar - nenabiha po soft resetu
    Od bramborka v sekci Programy pro Pocket PC