Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problémy s Internet Explorerem ve Windows Mobile 2003

Paullus_ce4you (400)|4.2.2004 21:56
Přátelé, včera jsem si nainstaloval WM2003 na Ipaq 3870 a všechno chodí jak má, včetně připojení (BT+GPRS/Data Nonstop).

Pouze v Internet Exploreru se nedostanu na žádnou stránku, vždy mi to zahlásí "The page you are looking for cannot be found", tj. úplně stejná hláška jako u nepřipojeného zařízení.

Ten IE má natolik jednoduché nastavení, že jsem nic opomenout nemohl. Třeba je to triviální chyba, ale fakt nevím jak dál.
Díky za pomoc

P.
Paullus_ce4you (400)|4.2.2004 22:05
Už jsem to vyřešil díky ce4you.

V této souvislosti se omlouvám, zejména Pavlovi Kozovi. Kdybych byl důslednější, vyhledal bych si v této diskusi jeho tip s "welcome.exe" a zbytečně bych tady neopruzoval.

P.
Pavel Koza (4761)|5.2.2004 10:37
:) Pochvala me tesi, nicmene by me hodne zajimalo, co za kouzla to Welcome.exe vlastne dela...
st.tom_ce4you (365)|5.2.2004 11:37
Stava se mi uplne to same. Je to velmi nepravidelne, ale pokud kliknu na odkaz v mailu z mobile.ce4you.. tak se spusti explorer a objevi se hlaska "The page you are looking for cannot be found" a zamrzne cele pocket pc. :O

zkusil jsem to welcome.exe a uvidime
PavelR. (2184)|5.2.2004 11:44
[QUOTE="st.toma"]Stava se mi uplne to same. Je to velmi nepravidelne, ale pokud kliknu na odkaz v mailu z mobile.ce4you.. tak se spusti explorer a objevi se hlaska "The page you are looking for cannot be found" a zamrzne cele pocket pc. :O

zkusil jsem to welcome.exe a uvidime[/QUOTE]

... nemáte nainstalováno Spb Pocket Plus?

PavelR.
st.tom_ce4you (365)|5.2.2004 11:47
[QUOTE="PavelR."][QUOTE="st.toma"]Stava se mi uplne to same. Je to velmi nepravidelne, ale pokud kliknu na odkaz v mailu z mobile.ce4you.. tak se spusti explorer a objevi se hlaska "The page you are looking for cannot be found" a zamrzne cele pocket pc. :O

zkusil jsem to welcome.exe a uvidime[/QUOTE]

... nemáte nainstalováno Spb Pocket Plus?

PavelR.[/QUOTE]

Mam, myslel jsem si, ze je to tim.
PavelR. (2184)|5.2.2004 11:51
[QUOTE="st.toma"]
Mam, myslel jsem si, ze je to tim.[/QUOTE]

... ano, tento problém mne také stále trapí. Jediné co se mi podařilo vysledovat je to, že pokud Pocket IE zamrzne, tak je to většinou způspbeno odklepnutím linku z e-mailové zprávy ...


PavelR.
st.tom_ce4you (365)|5.2.2004 11:53
[QUOTE="PavelR."][QUOTE="st.toma"]
Mam, myslel jsem si, ze je to tim.[/QUOTE]

... ano, tento problém mne také stále trapí. Jediné co se mi podařilo vysledovat je to, že pokud Pocket IE zamrzne, tak je to většinou způspbeno odklepnutím linku z e-mailové zprávy ...


PavelR.[/QUOTE]

Presne a prisel jsem jeste na jedno, pokud se internet explorer pred poklikanim na link zapne tak to nedela...
ok2shi (98)|5.2.2004 13:05
Mě se zase stává nevím proč, že po spuštění např. mini.seznamu, který je určen pro PDA, se mi při kliknutí na další odkaz z tohoto seznamu ,PIE zcela uzavře, a vrátí mne to do desktopu. Je to záhada.

Ivo
jerzy_ce4you (230)|6.2.2004 19:59
Pardon, ale, jak hledat v textu načtené stránky? Asi to sem moc nepatří, ale... To budu muset použít něco, ale co...Ď.
PavelR. (2184)|6.2.2004 21:10
[QUOTE="ok2shi"]Mě se zase stává nevím proč, že po spuštění např. mini.seznamu, který je určen pro PDA, se mi při kliknutí na další odkaz z tohoto seznamu ,PIE zcela uzavře, a vrátí mne to do desktopu. Je to záhada.

Ivo[/QUOTE]


... ano, to se mi obcas stava take ...

PavelR.
HELEKAL PETR (195)|6.6.2004 01:36
Mě to u MDA 2 dělá taky a proto IE střídám s ftxPBrowserem, krerý ale zase neumí stahovat programy do MDA. Je nějaká alternativa - něco co nebude vypadávat, ale půjde stahovat software? Díky za odpovědi
null (0)|6.6.2004 03:50
co takhle netfront 3.1 :D