Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 29 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 435

Téma: E-TEN M700 - tipy, triky a zkušenosti

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Ahojky. V užívání tohoto přístroje a vlastně všech obdobných přístrojů jsem úplný nováček, a proto bych se chtěla pozeptat, jakým způsobem má fungovat prográmek GPS Viewer. I když ho spustím, tak se mi na kompasu žádné informace nezobrazí, pořád mi to píše stav - určování polohy. Nemholo by to být třeba tím, že mi GPS v přístroji nefunguje? Předem díky za odpověď.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

V první řadě je potřeba mít signál... to znamená být nejlépe venku, aby byl schopnej zaměřit družice.. V určitých případech sice přijme signál i pod střechou, ale to jsou většinou vyjímky.. No a pak už stačí jen čekat až začne přijímat data... chvilku to trvá..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od anoli
    To je nedorozumění.
    To není nedorozumění. Právě proto, že jse jmenuje jinak (nestandardně), tak ji program WMStorage jako "flashku" nepřipojí.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Nevite, jak se M700 vypne? Kdyz drzim vypinaci tlacitko dyl ( cca 15 sec ) tak se stejne vypne akorat displej.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Většina Pocket PC nejde vypnout... pokud nepočítám baterkou

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Vetsina jde prave delsim poderzenim vypinaciho tlacitka. Mel jsem tri a u vsech to slo . Tady mam asi smolika :no:

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tipuju podle jinych zarizeni:

Kratke stisknuti - vypne pristroj, krome GSM casti, budiku a ostatnich upozorneni
    Dlouhe stisknuti - vypne pouze pdsivceni disleje.

Pokud by nekdo chtel uplne vypnout cele zarizeni, tak vyndat baterii, jina moznost neni.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Některá zaříze jdou skutečně vypnout. Zrovna mám doma HTC P3600 a tomu to nedělá žádný problém.

Pardon za skoro OT.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Zkuste odsunout kryt baterie. Zařízení se pak vypne, neb je tam nějakej kontrolní čudl.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Na PDA E-Ten M700 mi reproduktor ide veľmi potichu. Skontroloval som si nastavenia a všetko mám nastavené pri reproduktore na maximum. Keď bol prístroj v Eng. Verzi išlo to veľmi jasne a zretelne, hoci reproduktor rezonoval pri vyššej hlasitosti. Potom som tam nahral CZ lokalizáciu z CD a IGO 2006 čo som si kúpil a hlas teda zvuk je sotva počuteľný i keď ho držím v ruke teda reproduktor nie je zakrytý. Teraz keď mi niekto volá tak zvonenie nepočujem už iba vibruje
    (
    Neviete čo by s tým mohlo byť??

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Takže nyní po vašich zkušenostech koupit ANO nebo NE? Šli byste do toho znovu?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Pro harlyho: Lokalizací systému to rozhodně není, ta se zvukem PDA nemá prakticky nic společného. Mám tu před sebou X500 a M700 a u obou to je po lokalizaci naprosto stejné jako před lokalizací. Ale je možné, že by to mohl dělat patch přímo od ETENU, který je zahrnut v novější verzi lokalizace. S tímto problémem se zkuste obrátit na CZ zastoupení Etenu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Přesně tak, lokalizace nemá vliv na hlasitost.

Pokud píšete, že máte vše na maximum, zkuste zkontrolovat nastavení profilu, zda i tam je to na max.

A pokud ani to nepomůže, zkuste změnit tyto hodnoty v registru:

HKEY_CURRENT_USER/ControlPanel/Phone/Vol="0000FFFF"

HKEY_CURRENT_USER/ControlPanel/SoundCategories/Attenuation/
    2="00000005"
    0="00000000"
    1="00000001"

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Citace Původně odesláno od Naj
    Takže nyní po vašich zkušenostech koupit ANO nebo NE? Šli byste do toho znovu?
    Jo šel bych do toho znova.
    Možná bych se spíš víc rozhodoval jestli X500, protože tu klávesnici moc nepoužívám, a díky ní mi přijde konstrukce taková nějaká křehká, ale když potřebuju napsat delší text tak přijde velice vhod.
    Myslim že jsem po 14 dnech více než spokojen.
    Jen netrpělivě očekávám novou ROM, jestli vyřeší těch pár drobností co se vyskytli..

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

M700 mam cca tyden a porad mam par problemu:
    1. jen tak mi prestal fungovat zastupce pod HW tlacitkem kontakty. Pokud zarizeni resetuji tak mi cca 3 hoh. zastupce funguje a pak znuvu zacne psat "pri otevirani zastupce nebo vyhledavani nazvu ciloveho souboru doslo k chybe" dela to i bez nainstalovane lokalizace. Jinou cestou se ke kontaktum dostanu.
    2. po jednom dni mi prestal fungovat Dynavix nespoji se s GPS - GPS je funkcni. napr. kompas jede.
    3. BT synchronizace ne a ne fungovat
    4. foto skoro nepouzitelne a to i venku
    5. neda se nekde koupit kryt baterie, ktery ma funkcni gumu
    6. po kazdem resetu se znovu objevi preddefinovane vytaceni k webu od operatora, jde to nejak vypnout?

pokud nekdo vite jak neco odstranit tak napiste. D E K U J I !!!!

Strana 3 z 29 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. PocketBreeze 5 - tipy, triky, zkušenosti
    Od beecher v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 376
    Poslední příspěvek: 12-04-2011, 14:19
  2. HTC SHIFT - tipy, triky a zkušenosti...
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 199
    Poslední příspěvek: 26-01-2011, 21:49
  3. TE-N3 - obecné zkušenosti, tipy a triky...
    Od Standa99_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-10-2008, 18:27
  4. HTC ActionScreen - tipy, triky, zkušenosti
    Od jan.hronik v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-04-2008, 22:45