Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 28 z 29 PrvníPrvní ... 1826272829 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 406 až 420 z 435

Téma: E-TEN M700 - tipy, triky a zkušenosti

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Co mám říkat já v únoru jsem M700 koupil za 18000 a kolik stojí teď. Před měsícem a půl jsem si koupil notebook za 28000 a teď stojí 25000, kdybych měl čekat na to až to slevní tak bych si vživotě nic nekoupil, protože bych se díval na zařízení které toho umí více.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Nějaké zásadní zlevnění už nebude, ceny jsou už dost nadoraz.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od David Barborka
    Co mám říkat já v únoru jsem M700 koupil za 18000 a kolik stojí teď. Před měsícem a půl jsem si koupil notebook za 28000 a teď stojí 25000, kdybych měl čekat na to až to slevní tak bych si vživotě nic nekoupil, protože bych se díval na zařízení které toho umí více.
    U výpočetní techniky se to mění furt, to je fakt.. ale to jak píšeš ty, to je k naštvání. Tak já ho koupim takhle..

FMC FMC je offline
    Nováček
    Registrace
    Jan 2007

uz vysla nova rom nebo oprava toho nefunkcniho simtoolkitu na m700? a pokud ne, bude to vubec nekdy?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

STK s patchema na M700 chodí.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Mám Vodafone a SIM Toolkit u ČS a nefunguje. Zkoušel jsem patch jak po HR v anglické verzi WM6 tak i v lokalizované a nic. Byl jsem u Vodafonu a hovořil jsem přímo s klukem (prodejcem) co používá také M700 s WM6 a před tím používal nějaký přístroj od HTC a také mu u obou přístrojů SIM toolkit nefunguje. U HTC mu po odeslání žádosti (např. info o zůstatku na účtě) nepřišla zpět žádná zpráva a za odeslanou bankovní zprávu mu ztrhli prachy. U M7OO nemá SIM Toolkit ani v menu tel. Podle něj si vodafone a SIM Toolkit u ČS nerozumí (s WM6).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Mám to testované s patchem a vyměněnou kartou za nejnovější vodafone kartu a funguje. (eBanka a GEmoney)

FMC FMC je offline
    Nováček
    Registrace
    Jan 2007

o jaky patch se jedna?

ja mam sim kartu si myslim celkem novou - od jara - a simtoolkit sice vidim, sms zahlasi ze prijde ale jakmile chcu vstoupit do menu tak me to vyhodi zpet na zacatek.
    vodafone + ebanka

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Prosím, dnes mi přišel e-ten m700. Vše je ok, začínám se s nim docela sbližovat, ale jedna věc mi nesedí. Když vysunu klávesnici (vlastně když se rozsvítí klávesnice), tak mi to bzučí. Předpokládám, že je to způsobeno převodem malého napětí na velké a následnou rezonancí, nebo něco podobného. Je to vada, nebo vlastnost? nechá se to opravit/odstranit? že to nejni hned na reklamaci?!
    A ještě, čekal jsem, že se klávesnice bude vysunovat lehčeji, ale jde tak, jako by trošku drhla, to je taky normální? Dík

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od speed-komi
    Prosím, dnes mi přišel e-ten m700. Vše je ok, začínám se s nim docela sbližovat, ale jedna věc mi nesedí. Když vysunu klávesnici (vlastně když se rozsvítí klávesnice), tak mi to bzučí. Předpokládám, že je to způsobeno převodem malého napětí na velké a následnou rezonancí, nebo něco podobného. Je to vada, nebo vlastnost? nechá se to opravit/odstranit? že to nejni hned na reklamaci?!
    A ještě, čekal jsem, že se klávesnice bude vysunovat lehčeji, ale jde tak, jako by trošku drhla, to je taky normální? Dík
    To bzučení dělá i mě takže to bude asi normální.A klávesnice se mi vysouva taky trochu hůř vysouvala ale to se vychodí.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od aarfy
    Citace Původně odesláno od RobSol
    Mám problém při používání tohoto MDA s pevnou sadou v automobilu přes Bluetooth. Konkrétně Nokia CK-7W.
    Použil jsem k tomuto průvodce Bluetooth, který sadu najde s otazníkem a ve druhém kroku tohoto průvodce se zadá párovací PIN. Nepochopitelně to samé chce i ve třetím kroku a tento krok končí smyčkou kdy se znovu a znovu dotazuje na PIN. Tzn. nelze tuto proceduru korektně ukončit. Sada je pak zobrazena s otazníkem a i přes to, že funguje neodpojí při telefonování mikrofon telefonu tzn. vzniká velmi nepříjemné echo. Prakticky nelze hovor provozovat. S jinými telefony s Windows Mobile 5 toto nedělá. Tzn. není to problém sady ale konkrétního tohoto modelu telefonu. S tím možná souvisí další problém, že se
    nezobrazuje a tím nejde ani nastavit tzv. Car Profile.
    Dalším nešvarem je, že i když zaškrtnu volbu HF sada je pak na zařízení zaškrnuto Headset.
    Pokud jste se s tímto problémem někdo již setkal prosím o info zda to má řešení.
    S touto sadou sedmistovka chodit nebude. Nefungovala mi ani se starou MDA II. nepodporuje totiypz potrebne profily. Bez problemu funguji Parroty.
    Mám rádio Parrot Rhytm n Blue, přístroje se poznají, spojí a ihned zase odpojí ( Co s tím???

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Nazdar chlapi, koupil jsem si 2GB kartu a nejde mi v ETENU naformátovat . Nemáte nějaký good softík ? Nebo je problém v kartě? Díky za info

Nováček
    Registrace
    May 2006

Přátelé, mám za sebou rok zkušeností s M700 a rád bych se s vámi o ně podělil. Pokud to můžu shrnout, tak to bylo velmi špatně investovaných 15.000.
    M700 využívám především pro telefonování, příjem e-mailů, kalendář, navigaci a občas internet. Je to mé první zařízení tohoto typu.

Co považuji za negativa PDA telefonu:
    • Konstrukce: Po roce je M700 rozvrzaný a ošoupaný. Gumový proužek který měl zabraňovat skluzu mě opustil během prvního týdne a zrcátko pro autoportrét dalo svému pochromování také vale.
      Rychlost: Když po vysunutí klávesnice čekám 10 a více vteřin než začne telefon reagovat, je něco špatně. Stejně tak odezva klávesnice klesá od restatrování M700 až k neúnosným hodnotám.
      Telefonování: Odezva tlaćítek "zvedni/polož" vteřina. Někdy (s ROM od výrobce) nereagují vůbec. Když mi někdo zavolá, já zasunu klávesnici (přetáčí se obrazovka o 90 stupňů) a ťuknu na tlačítko Zvedni, často volající zavěsi než telefon zareaguje. Hlasitost ve sluchátku je při srovnání se starými modely Nokie slabá, o hlasitém odposlechu ani nemluvě.Hlasitý odposlech má navíc tu "vlastnost", že ztiší mikrofon, takže aby druhá strana rozuměla je třeba skoro řvát. Když se sejdou 2 hovory na lice občas se stane, že když druhý hovor zavěsí, ukončí se relace i s prvním hovorem.
      Výdrž: Dříve jsem netušil, že tento druh zařízení potřebuje každodenní dobíjení a že provoz s GPS vypotřebuje baterii asi za 2 hodiny, Wifi jakbysmet budiž. Ale že baterie "umře" za méně než jeden den používání pouze GSM modulu jsem opravdu nečekal.
      Ostatní Musím mít v telefonu nastaveno heslo pro odemčení a samozamykání . je to company policy. Že WM6 PIN zapomínají a já sí prošel mnoha hard resety a downgradem na WM5 jsem přežil. Ale že vydaný oficiální patch nainstalovaný po hardresetu přesně podle návodu nic nespraví mne celkem překvapilo.

Pro dokreslení mého stavu: Dnes jsem poslal PDA telefon na 4. reklamaci. I to je důvod proč jsem se rozhodl napsat tuto recenzi. Berte ji jako zcela subjektivní dojem rozčarovaného uživatele.:no:

Nováček
    Registrace
    May 2006

Pokusim se na toto reagovat.
    Mam M700 od dubna lonskeho roku coz je skoro stejne dlouho jak mas ty.
    Co se tyce konstrukce mas bohuzel pravdu, telefon je osoupany hlavne zadni kryt baterine kde na bocich opadava lak. Vysouvaci konstrukce ale zatim funguje dobre.
    Rychlost zarizeni me zezacatku hodne vadila, presto jsem si zvykl. Mel sem WM5CZ pak WM6CZ nyni uz jen WM6 EN. Po instalaci vyladene ROM se vsema patchema je to ted ale o poznani rychlejsi stroj. Ozelel sem ale cestinu.Co se tyce klavesnice tak rychlost je bezproblemova, otaceni displaye je temer okamzite.
    Telefonovani, tu se moc nerozepisu, protoze volam jen obcas. Zpozdeni pri zvednuti hovoru je patrne, ale nyni s novu vyladenym ROM je to prijatelne. Je to otazka zvyku.
    Vydrz je slabsi ale ne zas tak moc. Pokud nepouzivam GPS, WIFI a proste si s tim moc nehraju tak vydrzi 3 dny v pohode. Samozrejme pri navigaci je po cca 3 hodinach kaput, ale s tim se dalo pocitat.

Problem s telefonem sem mel jen jednou kdy mi nefungovalo sluchatko, ale prisel sem na to ze to bylo v konektoru na sluchatka. Na reklamaci vsak nesel, stacilo nekolikrat zasunout/vysunout sluchatkovy jack v telefonu.

Jako velke + musim vyzdvihnou GPS modul ktery je u me bezproblemovy s perfektni citlivosti. Na navigaci i geocaching jak delany.
    No to je asi vse,treba to nekomu pomuze v rozhodovani.

Citace Původně odesláno od Winchester
    Přátelé, mám za sebou rok zkušeností s M700 a rád bych se s vámi o ně podělil. Pokud to můžu shrnout, tak to bylo velmi špatně investovaných 15.000.
    M700 využívám především pro telefonování, příjem e-mailů, kalendář, navigaci a občas internet. Je to mé první zařízení tohoto typu.

• Konstrukce: Po roce je M700 rozvrzaný a ošoupaný. Gumový proužek který měl zabraňovat skluzu mě opustil během prvního týdne a zrcátko pro autoportrét dalo svému pochromování také vale.
      Rychlost: Když po vysunutí klávesnice čekám 10 a více vteřin než začne telefon reagovat, je něco špatně. Stejně tak odezva klávesnice klesá od restatrování M700 až k neúnosným hodnotám.
      Telefonování: Odezva tlaćítek "zvedni/polož" vteřina. Někdy (s ROM od výrobce) nereagují vůbec. Když mi někdo zavolá, já zasunu klávesnici (přetáčí se obrazovka o 90 stupňů) a ťuknu na tlačítko Zvedni, často volající zavěsi než telefon zareaguje. Hlasitost ve sluchátku je při srovnání se starými modely Nokie slabá, o hlasitém odposlechu ani nemluvě.Hlasitý odposlech má navíc tu "vlastnost", že ztiší mikrofon, takže aby druhá strana rozuměla je třeba skoro řvát. Když se sejdou 2 hovory na lice občas se stane, že když druhý hovor zavěsí, ukončí se relace i s prvním hovorem.
      Výdrž: Dříve jsem netušil, že tento druh zařízení potřebuje každodenní dobíjení a že provoz s GPS vypotřebuje baterii asi za 2 hodiny, Wifi jakbysmet budiž. Ale že baterie "umře" za méně než jeden den používání pouze GSM modulu jsem opravdu nečekal.
      Ostatní Musím mít v telefonu nastaveno heslo pro odemčení a samozamykání . je to company policy. Že WM6 PIN zapomínají a já sí prošel mnoha hard resety a downgradem na WM5 jsem přežil. Ale že vydaný oficiální patch nainstalovaný po hardresetu přesně podle návodu nic nespraví mne celkem překvapilo.

Pro dokreslení mého stavu: Dnes jsem poslal PDA telefon na 4. reklamaci. I to je důvod proč jsem se rozhodl napsat tuto recenzi. Berte ji jako zcela subjektivní dojem rozčarovaného uživatele.:no:

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od Winchester

Souhlasím ... Mám toto PDA cca rok a něco a také mi je upřímně líto vyhozených peněz ...

Xkrát stejné potíže s mizením mailových účtů, neschopnost zapamatovat si heslo a nasledný HR (patche to nespravily).

Konstrukce ošoupaná, pero nedrží uvnitř přístroje, zrcátko vzadu odřené, protože je vyšší než gumová opěrka ...

Klávesnice při psaní se zpomaluje (nepomohla odinstalace E-Ten keyboard utility) ...

Atd ... E-Ten nikdy více.

Strana 28 z 29 PrvníPrvní ... 1826272829 PosledníPoslední

Podobná témata

1. PocketBreeze 5 - tipy, triky, zkušenosti
    Od beecher v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 376
    Poslední příspěvek: 12-04-2011, 15:19
  2. HTC SHIFT - tipy, triky a zkušenosti...
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 199
    Poslední příspěvek: 26-01-2011, 22:49
  3. TE-N3 - obecné zkušenosti, tipy a triky...
    Od Standa99_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-10-2008, 19:27
  4. HTC ActionScreen - tipy, triky, zkušenosti
    Od jan.hronik v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-04-2008, 23:45