Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 19 z 29 PrvníPrvní ... 91718192021 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 271 až 285 z 435

Téma: E-TEN M700 - tipy, triky a zkušenosti

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

2. u T-Mobile taky v pohodě
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

bod 2 - stejny problem na X500 ebanka a vodafone ROM 351 + patch 354

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

2. mam ČS a Vodafon a nejak to nejde jediny co funguje je "uchovat" nebo jak to tam je... ted nejde ani odoznacit ani smazat to nevim jak ja to budu resit az budu mit tu pamet plnou

4. to pripomenuti zkusim... ale myslim ze mi u toho neco nevyhovovalo, ale uz nevim co..

5. takze asus.. uvidime, spis sem koukal po Ovislinku ale uvidime.. nakupovat budem asi po vejplate

nekdo kdo by odpovedel na zbytek ? to nikdo M700 nebo X500 nepouzivate jako mp3 player ?

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

MP3 používám ale to že to nachvíli hraje neřeším. Možnost tu ale je udělat si do pouzdra trochu větší díru abys mohl vytáhnout M700 aji s jackem. Jinak u toho vodafone ta ČS funguje dám přečíst a po vyjetí ze zprávy mi to nabídne 1. odejít, 2. smazat, 3. back

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

T-Mobile a ČS mi jde... zprávy dochází, asi se přemazavají samy, ale nikdy jsem to nemusel řešit. Když vyskočí zpráva (po BPINu) tak dám OK a vylezu z toho... hotovo

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

to ja to chci resit, je to hruza... doufam ze se nekdo chyti a nejak se to vyresi...

me to nabidne taky, ale dam smazat, dole cvaknu zvolit nebo co to tam je a vyskoci mi ta zprava znovu na display... a nesmaze se

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Být tebou tak ještě zkusím půjčit si od někoho kdo má také mobilní bankovnictví SIM jestli to půjde. Pokud ano pak bych si nechal vyměnit SIM pokud by to nešlo pak bych ještě zkusil tvrdý reset a ještě než tam nahraješ češtinu vyzkoušej tu banku. Nic víc mě nenapadá

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

ok, vyzkouset tu jinou simku je dobrej napad.. je fakt ze tu svoji simku mam xx let defacto temer od pocatku co to od tehdejsiho oskara slo

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Zdravím, rád bych se podělil o nějaké ty zkušenosti s vytáčením hlasem pomocí Voice Comanderu.
    Jednak mi vůbec nerozumí, když chci vytáčet tak řeknu "call" a ten "kontakt" u kterého si nahraju vlastním hlasem "hlášku" a buď se mě ptá na opravu nebo mi tam šupně někoho jiného, nebo se rozloučí. Nahranou CZ lokalizaci mám 1.1. a ROM354. Možná když mám tu CZ lokalizaci tak mám říct "volej" a "kontakt", ale to teda taky nefunguje.
    Nemáte někdo vhodnou náhradu, že bych řekl jen jméno kontaktu a už by vytáčel, obsluhovat zařízení hlasem nepotřebuju. Připadá mi tady ten voice comander složitý a nerozumí mi. Při telefonování jsem vytáčení hlasem u předchozího přístroje dost používal a teď smůla. Mám pocit, že těch kompromisů je už vcelku dost = e-ten škoda peněz.

Dál co mě naštvalo je, když mi přístroj přišel tak byl návod start ve slověnštině, na CD byl návod na e-ten m700 a já mám x500 a navíc z CD nejde ani vytisknout. Kontaktoval jsem technickou podporu e-tenu, že bych si rád návod vytiskl zda mi emailem pošlou tisknutelnou verzi na x500 a uka, nic mi emailem nepřišlo a nikdo mě nekontaktoval. Sice mám x500, ale do toho našeho řádku v diskuzi nikdo nepíše a až na tu klávku jsou voba stejný.

Tak se mějte, příště kupuju HTC.
    Za případnou radu díky.ops:

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Jestli chceš návod na x500 tak si jej stáhni na www.e-ten.cz v sekci tech. podpora. Uloží se ti na disk ve formátu pdf a ty to v adobe redru vytiskneš.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

ad Voice Commander: Vzhledem k tomu, že je to anglickej program a naše česká výslovnost, co si budeme nalhávat, není ideální, je možné, že Ti nerozumí. Je to jen počítač.

Já jsem se svojí M700 naprosto spokojený. Tiše pročítám fóra a když narazím na nějaký problém, vždycky ho nějak vyřeším. Ještě zkusit v nové ROM udělat něco s foťákem a je to v pohodě :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

cubehash: jestli nejaka new ROM bude..

me dneska zmizeli nejaky ikony z Dnes obrazovky, nebo proste z toho zakladu.. par ikon z quick link... a profili dole, mala ikonka... nevim proc ale pomohlo az obnoveni quick linku, jestli se to jeste bude opakovat tak budu asi hodne nadavat :-/

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Citace Původně odesláno od LorD.FreD
    cubehash: jestli nejaka new ROM bude..

me dneska zmizeli nejaky ikony z Dnes obrazovky, nebo proste z toho zakladu.. par ikon z quick link... a profili dole, mala ikonka... nevim proc ale pomohlo az obnoveni quick linku, jestli se to jeste bude opakovat tak budu asi hodne nadavat :-/
    Ahoj ,nemam CZ lokalizaci pouze klavesnici,mam novou rom a toto mě delalo celou dobu co jsem dal novou ROM a take mi k tomu problikaval kalendar v desktopu,nekdy min nekdy vic.nijak to nevadilo ani nezpomalovalo ale etrasne me to stvalo. Trvalo mi mesic nez jsem prisel nato ze to dela quck link,takze jsem ho dal pryc,misto toho nainstaloval snad nejlepsi prog.SpbMobileShell_mohu jenom doporucit ovladani jednou rukou bez stylusu skvela zalezitost a mam po problemu.Take jsem se pridal k ostatnim z fora a smazal MEDIA MANAGER a misto nej dal Resco_Photo_Viewer_v6.01,a jsem velmi spokojeny,programy jsou sice placene jako vetsina skvelich veci,ale vsechno se da udelat.
    minus-V nove ROM jse mi zacali ztracet e-mail ucty po soft-resetu teda jenom nekdy ale i tak opruz,pry to ale je zalezitost WM5,no nevi pouzivam na to program od Tomase Kubce zde z fora "diky Tome" ale stve me to.

Jinak celkove bez problemu kdyz opomenu tu gumicku na zadni strane a mlceni E-tenaku k tomu jestli se da dil se zrcatkem ktere uz skoro neni nahradit.

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Citace Původně odesláno od ElSoft
    1. start -> Settings -> Sounds & Notificatons -> Sreen taps

2. nekde by tu melo byt jak toho docilit pres registry. nebo pouzivat ZeNoKeyboard
    Ahoj,ja jsem asi fakt slepej ale prosim kde je popsan ten popis na registry aby mi ta klavesnice stale nevyskakovala.Dekuji za pochopeni starsiho slepeho muze

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

taky jsem to nenašel - podotýkám, že fci "hledat" ve fóru jsem použil.. No nic.. ops:

Strana 19 z 29 PrvníPrvní ... 91718192021 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. PocketBreeze 5 - tipy, triky, zkušenosti
    Od beecher v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 376
    Poslední příspěvek: 12-04-2011, 15:19
  2. HTC SHIFT - tipy, triky a zkušenosti...
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 199
    Poslední příspěvek: 26-01-2011, 22:49
  3. TE-N3 - obecné zkušenosti, tipy a triky...
    Od Standa99_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-10-2008, 19:27
  4. HTC ActionScreen - tipy, triky, zkušenosti
    Od jan.hronik v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-04-2008, 23:45