Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Iphone skin na WM5?

xslide_ce4you (26)|14.1.2007 11:02
Ahoj nevite kde se da sehnat Iphone skin na windows mobile?Videl sem screen a vypadalo to celkem zajimave.Diky
atomion (1159)|14.1.2007 12:00
Legálně už asi nikde. Tady máš návod, ale Apple se postará, aby to brzy zmizelo. Bylo to jak na MoDaCu tak na XDA-Dev a právnici od Applu se postarali, aby to stáhli.. :sarcastic:
xslide_ce4you (26)|14.1.2007 13:09
A nemate to nekdo stazeny cely v kompu?
Zdenek Malinsky (9781)|14.1.2007 13:32

Je to otázka vkusu či mnohdy spíše nevkusu, co si tam člověk nacpe za grafické prostředí.

Pokud víš, jak se to jmenuje, tak si zkus zagooglovat. Určitě to bude někde zapomenuté. ;)


Něco málo se dočteš i na idnes.cz
atomion (1159)|14.1.2007 13:35
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Je to otázka vkusu či mnohdy spíše nevkusu, co si tam člověk nacpe za grafické prostředí.[/QUOTE]Naprosto souhlasím. Toto je pro mě vrchol nepřehlednosti a nepraktičnosti, ale pro ti gustu... :)
gulii (140)|20.1.2007 20:28
Používá někdo tento skin?? pač se mi nějako nepodařilo vtěsnat ty ikonky na plochu :( přes ten claunche... neuďělal by pls někdo postup jak na to??

// už jsem to vyřešil :oops:
Garcia (34)|19.10.2007 19:17
ja pouzivam na HTC Touch iny soft pre vzhlad iPhone..

iPhone 0986 + Slide2Lock





CommanderZ (1798)|19.10.2007 22:24
To je jako si hrde nainstalovat linux a pak se snazit to naskinovat ve stylu Windows Vista. Ubohy...vzdyt nejaka normalni today obrazovka s nejakym kalendarem, launcherem atd. je podstatne prinosnejsi nez tohle. Iphone je stylovy mobil + multimedialni masina, WM jsou zamerene spis na funkci organizeru, veskere ostatni veci jsou spis rozsirenim (hudba, styl!, hry) a podle toho by to melo vypadat (tim samozrejme nechci nikomu prikazovat, jak ma vypadat jeho today, jen upozornuju na zakladni myslenku WM).

PS: Vrchol ujetosti je nazvat si mp3 prehravac iPod jen aby to bylo jako iPhone :sarcastic:
Garcia (34)|19.10.2007 22:36
to je pekne ze nenavidis apple ale to je tvoj osobny problem... kazdy si s mobilom robi co chce pretoze je to JEHO majetok.. dufam ze si velky kamarat z dementom Hulanom.. mozte si ruky podat..

a btw: tuto aplikaciu iPhone som len skusal.. nehodlam ju pouzivat..