Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: vario je na tom opravdu špatně

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Je mi opravdu moc líto že tu melu něco co je tu psáno na sto tisíckrát, přečetl jsem toho jak tady ve fóru tak různě co jsem kde dohledal na netu a žádná rada mi nepomohla jediný případ je tomu mému podobný zde na fóru a ten končil slovy ¨v servisu mi řekli že je to neopravitelné¨ což se mi moc nelíbí ale to vám by se asi taky nelíbilo a tak jsem sem psal s konkrétním problémem a prosbou o pomoc. Všechny možnosti na obnovu varia co jsou zde psány jsem bezúspěšně vyzkoušel a tak byla ještě jedna možnost napsat s konkrétním problémem ale jak vidím tak krom servisu tu žádná rada nekouká což byla i moje poslední možnost která jak se zdá bude doufám záchranná ... Přesto i ták moc děkuji ... pj vario

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Jo a omlouvám se že jsem to nedopatřením hodil místo odpovědi do ¨vario nenaběhne¨ napsal jako nové téma ... Opravdu se moc omlouvám ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

A co s nim mas?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Bylo by dobre napsat co stim vubec mas...... a ne hnedka si stezovat ... Vzdycky to jde nejak vyresit

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

pokračování zde: MDA Vario - nenaběhne

Podobná témata

1. Wi-fi - je opravdu 802.11g?
    Od galaxy64_ce4you v sekci iPAQ 2xx
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 21-10-2008, 15:08
  2. Opravdu levne PDA s WiFi a BT
    Od h4wk3y_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 22-04-2008, 21:32
  3. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 10-01-2006, 23:57
  4. Opravdu je MDA III tak spatny?
    Od aaischa v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 55
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 00:08
  5. Opravdu využíváte USB host?
    Od ipf v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 22-03-2005, 22:24