Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nevite jak zkratit dobu zobrazeni uvodni obrzovky/reklamy na InterWrite (ceska lokalizce) od Sunnysoftu po mekkym restartu?

null (0)|8.4.2002 20:39
Nevite, zda-li jde nejak zkratit doba uvodni obrazovky/reklamy na InterWrite
(ceska lokalizce) po mekkym restartu? aaa

Zkousel jsem hledat v registrech, ale neuspesne...

Dik MIK
-jon-_ce4you (57)|9.4.2002 08:39
Suhlasim, ze je to docela agresivni forma 'reklamy' ci presneji jakehosi splashscreenu. Nevite nekdo o nejakem konkurencnim programu? Chci pouze psat ceske znaky - to je vse. Kdysi jsem zkousel vyhodit ze startupu program internat.exe, ale tusim, ze to nedopadlo zrovna dvakrat nejlepe ... [:mad:]
mmort7 (102)|9.4.2002 09:19
Language Extender od paragonu je VELMI DOBRY (na jeho klavesnici pisu asi tak 3x rychleji nez na Sunnysofti a v nejnovejsi verzi tez umoznuje rozpoznavani znaku lokalizovane, navic si gestury muzete modifikovat).

DOPORUCUJI.
mmort7 (102)|9.4.2002 09:49
Paullus_ce4you (400)|9.4.2002 11:09
Taky považuji tu češtinu od Paragonu za nejlepší, ale upozorňuji, že nespolupracuje s klávesnicí Targus Stowaway a když jsem před pár měsíci volal do jejich moravské expositury, řekli mi, že ani nemají v úmyslu české ovladače pro tyto klávesnice dělat. Nevím ale, zda se od té doby něco nezměnilo.
mmort7 (102)|9.4.2002 11:25
Externí klávesnice jsou podporovány a myslím že dokonce i typ Stowaway (nejlépe ale otestovast, což já vzhledem k nepřítomnosti oné klávesnice nemohu).
Paullus_ce4you (400)|9.4.2002 11:33
Já sice onu klávesnici mám, ale nejde použít na můj nový H3870, protože má jiný konektor. Redukce se zatím prodává jen v USA, mně sice v jedné firmě slíbili, že ji asi za cca 10 US pošlou, ale asi na to zapomněli. Byl bych tedy rád, pokud by se ozval někdo, kdo používá klávesnici Targus Stowaway a češtinu od Paragonu, zda to společně funguje.
hybo (3107)|9.4.2002 11:36
bud jiz ted, nebo radove za par dni bude pro 3800 radu k dispozici nove klavesnice, ktera je o dost lepsi, jako ta pro 36 a 37 radu. kdyz tak dam vedet, taky par kusu potrebuju

CEuky
Paullus_ce4you (400)|9.4.2002 11:44
Kolego Morte,
máte naprostou pravdu, teď jsem právě volal do brněnské firmy Moravia Consulting, kde mi řekli, že ten jejich Language Extender s klávesnicí Targus Stowaway spolupracuje a okamžitě mi nabídli, že mi pošlou e-mailem upgrade.
Na téhle firmě se mi líbí nejen jejich programy, ale i přístup k zákazníkovi.
drasty (6)|9.4.2002 21:59
zdravim,
ja sem jednoduse vyhodil polozku internat.lnk (nebo podobne) ze slozky windows\startup, cestina funguje i tak, jedine co neni je indikator v trayi (CS/EN), ale jinak funguje vse bez problemu...klavesnice s ceskymi znaky taky zustava...
a nejake zdrzovani po mekym resetu se nekona...
null (0)|10.4.2002 23:48
Jak ale pak prepnu klavesnici na EN?
drasty (6)|11.4.2002 21:41
Vzdyt v nastaveni klavesnice se muzou pridavat i jine klavesnice, tak sem si tam definoval dve - jednu CS CESKY QWERTY a druhou US UNITED STATES a pokud chci druhou klavesnici prepnu ji sipeckou vedle ikony klavesnice...pak nastava problem, ze pri soft resetu se automaticky nastavi neceska klavesnice, ale i to se da obejit nastavenim v registru...
pernik_ce4you (24)|12.4.2002 09:27
[QUOTE]Vzdyt v nastaveni klavesnice se muzou pridavat i jine klavesnice, tak sem si tam definoval dve - jednu CS CESKY QWERTY a druhou US UNITED STATES a pokud chci druhou klavesnici prepnu ji sipeckou vedle ikony klavesnice...pak nastava problem, ze pri soft resetu se automaticky nastavi neceska klavesnice, ale i to se da obejit nastavenim v registru...[/QUOTE]

Mne to funguje tak, ze mam ceskou klavesnici jako prvni v nabidce a US az jako druhou. Pote se po resetu aktivuje ceska jako vychozi
drasty (6)|12.4.2002 22:23
Ale pokud se zapne Panel puvodni klavesnice, nebo rozpoznavac pisma (tusim), tak by ceska klavesnice nemela byt jako prvni a pak je nutne sahnout do registru popripade pouzit nejakou utilitu - ta urcite existuje, jen si uz nevzpomenu, jak se jmenuje...
Point (19)|14.4.2002 12:08
Pekny den i ode mne,
[QUOTE]zdravim,
ja sem jednoduse vyhodil polozku internat.lnk (nebo podobne) ze slozky windows\startup,
....
a nejake zdrzovani po mekym resetu se nekona...[/QUOTE]

Take jsem provedl tenhle krok a je to funkcni, ale vazeni - ruku na srdce (jak rikavala moje babicka )[;)] - ja jsem nucen delat mekky reset tak 1-2x do mesice a osobne nevnimam ten "Splashscreen" jako vyznamnou ztratu casu.
Pokud nekdo experimentuje s programy a musi resetovat velice casto, tak je otazkou zda takto "vyrobena" ztrata je vetsi nez cas straveny instalaci programu ktery stejne casto brzy vymazu.
Jina vec je "agresivnost" takto provedene reklamy - ale to myslim sem tak moc nepatri - byl by to zbytecny flamewar.
VanJ_ce4you (57)|22.4.2002 13:39
Hmm... Language Extender je dobry, dokonca teraz uz existuje aj samostatna klavesnica (InterKey), ma vsak jednu chybu (ako aj cesky InterWrite) nedokaze vkladat velke pismena "ä" a "ô".
mmort7 (102)|22.4.2002 13:49
A s dvojtečkou bez problémů, U se stříškou na klávesnici opravdu není (je ale v letter recognizer, poslední verze /ty s barevnou klávesnicí/ mají počeštěné už i rozpoznávání znaků a tam je možno zadat cokoliv).
Navíc je to česká lokalizace a česká klávesnice aneznám moc českých slov s písmeny se stříčkou nebo dvojtečkou.
VanJ_ce4you (57)|23.4.2002 10:55
[QUOTE]A s dvojtečkou bez problémů, U se stříškou na klávesnici opravdu není (je ale v letter recognizer, poslední verze /ty s barevnou klávesnicí/ mají počeštěné už i rozpoznávání znaků a tam je možno zadat cokoliv).
Navíc je to česká lokalizace a česká klávesnice aneznám moc českých slov s písmeny se stříčkou nebo dvojtečkou.
[/QUOTE]
To je síce pekné, ale keď si zadám v nastavení klávesnice "Slovak qwerty", očakávam, že budem môcť zadávať všetky slovenské písmená. Lenže táto mi neumožní nielenže zadať veľké "ô" a "ä", a tobôž "ŕ" a "ĺ" vôbec. Najviac ma pobavilo, že stále ešte môžem vložiť české "ě" a "ř".
Aj správanie klávesnice je iné. Keď na českej ("Czech secretary") stlačím CAP, tak sa zmenia všetky písmená na UPPERCASE, na "Slovak qwerty" sa zmenia len štandardné písmená bez diakritiky. Asi im do Ruska napíšem, že tam majú bug.[;)]