Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Automatické tovární nastavení po resetu Ipaq 3630 -pomoc!

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Potřeboval bych poradit, mam 3630-ku, jsem druhej majitel...

1) Po jakýmkoli restartu nebo vypnutí ipaqu přijdu o všechna data, který jsem tam předtim dal - včetně nastavení atd. Baterku mam dva dny starou.

2)Jinak k tomu mam jacket na baterku/PCMCI karty, kterej mi nějak neběhá - nevíte kde by bylo možný sehnat k tomu ovladače, popř. jak zjistit funkčnost? Ipaq ho vůbec nevidí, ani když tam strčim wifi-kartu, tak se ani nerozsvítěj ledky (na tý wifině...jinak ta je plně funkční). Po zmáčknutí q a expansion pack mi to hlásí že není zapojen, external battery not present.. ale když to mam v kolíbce, tak mi ta zadní baterka bliká jako že se nabíjí.

3) Nevíte kde sehnat CD k 3630? jde mi hlavně o ovladače a základní programy....

4) Jakej operační systém? Linuxu se nebránim, ale jakou verzi a jak ho tam dostat? :-)

4)Btw, neprodáváte někdo jacket na CF?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

BTW - nemá náhodou "záložní baterii", která je KO - podívej se do settings -> power měla by tam být ukazatele pro "dvě" baterky ( už je dost času zpět co jsem tohle zařízzení měl, takže se mohu mýlit )

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Dort: Heh... mam pocit, že to asi žádnou záložní baterii nemá, v power mi to ukazuje jenom jednu baterku... Ale každopádně díky, vítam každej pokus:-)

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Já bych se obrátil na prvního majitele, aby dodal co chybí, resp. konzultoval problémy s ním. Tipuji, že právě kvůli tomu ti to prodal.:?

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Určitě mi to prodal kvuli tomu... ono taky za litr s veškerym příslušenstvim... co se dá čekat, že? Na druhou stranu, dopředu mě varoval že to tohle dělá. Nemohlo by pomoct reinstalace windowsu? Nebo spíš, netušíte jestli jde nahrát systém na CF kartu a bootovat jenom z ní? že bych se vybod na celou vnitřní paměť... z karty by mě to snad mazat nemělo, ne?

Podobná témata

1. Tovarni nastaveni
    Od fox.vwgolf v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 21-12-2007, 09:31
  2. Loox C550 (5xx) - Hard Reset tovární nastavení
    Od josefkra v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 09-09-2006, 22:22
  3. Tovarni nastaveni MIO A201
    Od Bubla_ce4you v sekci Mio