Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Automatické tovární nastavení po resetu Ipaq 3630 -pomoc!

thomicxxx (10)|13.1.2007 12:09
Potřeboval bych poradit, mam 3630-ku, jsem druhej majitel...

1) Po jakýmkoli restartu nebo vypnutí ipaqu přijdu o všechna data, který jsem tam předtim dal - včetně nastavení atd. Baterku mam dva dny starou.

2)Jinak k tomu mam jacket na baterku/PCMCI karty, kterej mi nějak neběhá - nevíte kde by bylo možný sehnat k tomu ovladače, popř. jak zjistit funkčnost? Ipaq ho vůbec nevidí, ani když tam strčim wifi-kartu, tak se ani nerozsvítěj ledky (na tý wifině...jinak ta je plně funkční). Po zmáčknutí q a expansion pack mi to hlásí že není zapojen, external battery not present.. ale když to mam v kolíbce, tak mi ta zadní baterka bliká jako že se nabíjí.

3) Nevíte kde sehnat CD k 3630? jde mi hlavně o ovladače a základní programy....

4) Jakej operační systém? Linuxu se nebránim, ale jakou verzi a jak ho tam dostat? :-)

4)Btw, neprodáváte někdo jacket na CF?
dort (1212)|13.1.2007 13:22
BTW - nemá náhodou "záložní baterii", která je KO - podívej se do settings -> power měla by tam být ukazatele pro "dvě" baterky ( už je dost času zpět co jsem tohle zařízzení měl, takže se mohu mýlit )
thomicxxx (10)|13.1.2007 15:31
Dort: Heh... mam pocit, že to asi žádnou záložní baterii nemá, v power mi to ukazuje jenom jednu baterku... Ale každopádně díky, vítam každej pokus:-)
Zdenek Malinsky (9781)|13.1.2007 15:37
Já bych se obrátil na prvního majitele, aby dodal co chybí, resp. konzultoval problémy s ním. Tipuji, že právě kvůli tomu ti to prodal.:?
thomicxxx (10)|13.1.2007 15:42
Určitě mi to prodal kvuli tomu... ono taky za litr s veškerym příslušenstvim... co se dá čekat, že? Na druhou stranu, dopředu mě varoval že to tohle dělá. Nemohlo by pomoct reinstalace windowsu? Nebo spíš, netušíte jestli jde nahrát systém na CF kartu a bootovat jenom z ní? že bych se vybod na celou vnitřní paměť... z karty by mě to snad mazat nemělo, ne?