Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Vario - nenaběhne

pj vario (3)|12.1.2007 18:38
Ahoj všichni, má slušný problém s Variem. Vlastním Vario bezmála 3 měsíce a i když jsem byl předtím zamilovaný do S60 zvykl jsem si na WM5 docela rychle a začal jsem ho mít radši. Když jsem si ho pořídil nebyl jsem spokojen s bradem od T-MOBILE a chtěl jsem tam dát nějaký original od Qtec. Po internetu jsem hledal snad všude a sem tam i našel nějakou tu romku. Podařilo se mi tam nacpat Rom od Jonnnnnnnny (asi znáte) a chodilo to bez problémů. Ovšem asi po měsíci se PDA začalo sem tam kousat, občas se mi někdo nedovolal i když signál jsem podle čárek měl a madalo mi připojení GPRS i se signálem a vždy asi do 10ti vteřin zase naběhlo. Až včera jsem mé Vario vyndal z kapsi a byl vypnutý, zkusil jsem ho tedy nahodit a už nešlo. Od té doby se mi na něm podařilo rozeběhnout max. bootloader a to je všechno. Při pokusu o master reset mi to při stisknutí zel sluchátka napíše format is not failed. Při pokusech jiných rom např. od MOLSKI které se podařily naflashovat se akorát rozeběhne začáteční obrázek s údaji o rom atd. a na tom to zmrzne. Restart udělat jde i se dostat na bootloader ale to je vše. Neví někdo radu nad zlato nebo to mám rovnou hodit na servis???? Prosím HELP ME!!!! :(

EDIT:
Upraven název tématu
Přečti si prosím pravidla pro diskutující, ať víš jak má vypadat nadpis tématu, ElSoft
Suoraj (704)|12.1.2007 20:11
hochu nic ve zlem ale tvuj problem je pouze v tom ze jsi linej se podivat do diskuzi o Variu. Je tam uplne vsechno a i vic nez to. Pokud by kazdej novej majitel pda hned napsal pri banalnim problemu nove tema do diskuze... Zjisti si ze mas cid locked ci G4 - co to znamena... Staci jen cist diskuze.