Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

příjem pošty přes Inbox

ok2shi (98)|3.2.2004 17:37
Nedaří se mi příjem pošty, která má přílohy do mého inboxu. Načtr srn hlavička zprávy - přípaně text, pokud je nějaký poslán, ale přílohy ne. Čekal jsem obdobu Outlook Expresu a zobrazení sponky,ale nic. Mám přitom zatrhnuto ukládání příloh na Storage card. Mám iPaq 3870 a WM 2003.
Děkuji
Ivo
PavelR. (2184)|3.2.2004 18:24
[QUOTE="ok2shi"]Nedaří se mi příjem pošty, která má přílohy do mého inboxu. Načtr srn hlavička zprávy - přípaně text, pokud je nějaký poslán, ale přílohy ne. Čekal jsem obdobu Outlook Expresu a zobrazení sponky,ale nic. Mám přitom zatrhnuto ukládání příloh na Storage card. Mám iPaq 3870 a WM 2003.
Děkuji
Ivo[/QUOTE]

... máte namysli synchronizaci pošty s přílohou přes ActiveSync nebo stahování pošty přes POP3/IMAP4?

PavelR.
ok2shi (98)|3.2.2004 19:49
[QUOTE="PavelR."][QUOTE="ok2shi"]Nedaří se mi příjem pošty, která má přílohy do mého inboxu. Načtr srn hlavička zprávy - přípaně text, pokud je nějaký poslán, ale přílohy ne. Čekal jsem obdobu Outlook Expresu a zobrazení sponky,ale nic. Mám přitom zatrhnuto ukládání příloh na Storage card. Mám iPaq 3870 a WM 2003.
Děkuji
Ivo[/QUOTE]

... máte namysli synchronizaci pošty s přílohou přes ActiveSync nebo stahování pošty přes POP3/IMAP4?

PavelR.[/QUOTE]

Poštu stahuji přímo od mého poskytovatele internetu (kabelové televize) - pomocí POP3.
Ivo
PavelR. (2184)|4.2.2004 07:51
[QUOTE="ok2shi"]
Poštu stahuji přímo od mého poskytovatele internetu (kabelové televize) - pomocí POP3.
Ivo[/QUOTE]

... inbox v WM2003 funguje tak, že Vám ukáže (a zároveň stáhne) přílohy až v případě, že máte v konfiguraci účtu (Options 3/3) nastavenu možnost "Get full copy of messages" a nebo když po získání hlavičky označíte zprávu jako "Mark for download" ...

PavelR.