Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

zalomenej stylus

Tealc_ce4you (33)|11.1.2007 18:41
Dobry den, prosim vas mam Acern rady n300 a povedlo se mi v nem zlomit konec stylusu(sam od sebe asi nevypadne). Neporadi te mi nekdo?
Wir2K (89)|11.1.2007 19:04
Poradit? co tohle? http://www.ahmobile.cz/inshop/scripts/detail.asp?itemID=54306
Asi bych to nelepil
Tealc_ce4you (33)|11.1.2007 21:42
[QUOTE="wir2k"]Poradit? co tohle? http://www.ahmobile.cz/inshop/scripts/detail.asp?itemID=54306
Asi bych to nelepil[/QUOTE]Jo, diskuzi na novej stylus(kterej se da sehnat v Brne, protoze jinak by se to asi moc nevyplatilo)mam tez zalozenej. Jenomze tady bych potreboval poradit jak mam ten ulomenej kousek kterej je v PDA vyndat... Myslite ze kdyz odsroubuju ten zadni kryt tak se do te komurky kde je zasunutej stylus dostanu?
Raul_ce4you (1)|11.1.2007 21:46
Zober to do servisu, za maly poplatok ti to urcite daju dohromady, lepsie, ako keby si sa ty v tom, mal vrtat - ak sa v tom nevyznas...
Drzim palce
Wir2K (89)|11.1.2007 22:10
To Tealc: Aha tak to pardón já to špatně pochopil ja myslel, že se ptáte jak opravit stylus. V tom případě je asi nejlepší řešení servis. A nebo zkusit kápnout vteřinové lepidlo (ale hodně málo) na konec toho ulomeného stylusu a strčit ho do pda jestli se ta špička přilepí a zkusit vytáhnout. Acera nemám takže nevím jak je v něm stylus uchopen berte to jako návrh na zamyšlení
Tealc_ce4you (33)|12.1.2007 15:00
No ze servisem nema dobre zkusenosti(skrabanec atd...jo je to prkotina ale stvalo by me to). asi nikdo z vas nerozdelaval tento Acer ze? Na reklanacku to asi nevinde... to me nezbasti asi ze?
Tealc_ce4you (33)|16.1.2007 21:40
Tak jsem to vyndal sam(jsem nemocnej a ryskl jsem to)... Je to skoro hracka... normalka odmontujeme ty sroubky vzadu a potom opatrne sundame predni kryt(nepovedlo se mi ho sundal celej protoze nevim jak sundat joystick), ale povedlo se mi vytahnout cast kam se schovava stylus a je venku... Vsechno funguje:)) . Dekuji a LOCK