Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mio A701 prodleva po prijeti hovoru

rvasek (11)|11.1.2007 08:43
Lze nejak nastavit abych po prijmuti hovoru jeste nemusel nekolik sekund cekat az je hovor spojen (slysim druhou stranu)? Nikdy nevim jestli jiz muzu mluvit nebo ne. Mam verzi 64.
hawkens (90)|11.1.2007 09:12
Pred zakladanim noveho fora pouzi search alebo si precitaj existujuce fora a zistis ze tvoja otazka bola uz X krat preberana a v priblizne kazdej desiatej teme na kazdom fore tykajucom sa Mia. Nemam zaujem pisat odpoved a utvrdzovat ludi v tom, ze vlastna lenivost sa vyplaca.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|12.1.2007 14:58
Podle mne tato otázka nikdy nebyla zcela jasně zodpovězena.

Problém s prodlevou při příjmu hovoru se vyskytoval už od prvních PDA s GSM modulem a buhužel se vyskytuje do dnes.

A to bez ohledu na to zda se jedná o zařízení se systémem s WM 2003 ( SE ) nebo s WM 5.

Viz například poslední recenze HP iPAQ rw6815 z prosince 2006 :
... když hovor přijmu, opět tam je citelná prodleva, kdy můžu mluvit horem dolem a volající mě stejně neslyší....

U některých zařízeních se projevuje tento problém častěji, u některých méně často.

A podle diskuzí ( nejen na tomto serveru ) se s tímto problémem setká každý, kdo má PDA s GSM modulem a používá ho k telefonování.
Surgical (2364)|12.1.2007 20:32
Ja nevim, nakolik je to problem. Nejak jsem si zvykl tlacitkem prijmout hovor, pak se klidne nadechnout a vydechnout a az pote prilozit founa k uchu. A nejake zpozdeni ani neregistruji :)
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|12.1.2007 20:49
Problém s prodlevou je ten, že přijmeš hovor a přestože mluvíš do mikrofonu, tak Tě druhá strana neslyší.

Jinýmy slovy, představuješ se třeba 3x ( pokud Ti volá neznámé číslo ), nebo 3x říkáš "Co potřebuješ", když volá např. manželka.

Pravda někdy se mi to nestane několik dní,a pak třeba dvakrát za den.

Jinak můj poznatek je ten, že se mi to stává z 80 procent s kámošem co mi taky volá z PDA. A on má úplně ten stejný problém, 80 procent jeho prodlev při přijmutí má prý se mnou.
M66 (116)|12.1.2007 21:00
Jo, probíralo se to všude. Stejně jako Surgical: zvykl jsem si. Mio zazvoní, kouknu kdo mi volá, přijmu hovor a než přiložím ladným pohybem k uchu, je to OK. Jestli se slyšíme poznám: ticho se změní v lehký šum.
Co se mi ale teď u některých hovorů stává, že prodleva není 2 sec, ale mnohem víc. I 5-6 sec :( .
No a opravdu to není speciální problém Mia. Teď jsem v práci diskutoval pro odlehčení během obchodního jednání s jedním zákazníkem o "zázracích" techniky. Má nějaké MDA (bez GPS, nevím přesně co to je). Narazili jsme na tu prodlevu a mají také.
Suoraj (704)|12.1.2007 21:56
Po skoro 4 letech s phone edition sem az s superrom na variu naprosto spokojen. je to jako s mobilem bez prodlevy... Uplny protipol je segriny MIO... To je katastrofa... dal sem ji tam verzi rom 65 ci jak je to znaceny a o 50 procent se to zlepsilo ale stejne...
vali_ce4you (47)|12.1.2007 22:06
Nevim jak vy, ale ja nic takovyho nepocituju a kdybych si to tady neprecet tak me to ani nenapadne, ja bych rek ze to nema prodlevu, teda aspon u mne.:)
barčus (1)|14.1.2007 16:28
Jak tak tady pročítám vaše příspěvky, nabývám dojmu, že za to může SIM karta. Prodlevu mám taky asi 2 vteřiny a kartu 6 let starou. Eurotel (O2).
Jak jste na tom vy?
carbik_ce4you (132)|14.1.2007 16:35
2s i vice - karta T-mobile - stale se hlasi jako Paegas, asi 6let stara
Suoraj (704)|14.1.2007 16:57
spatna identifikace site nema vliv
vali_ce4you (47)|14.1.2007 18:25
[QUOTE="carbik"]2s i vice - karta T-mobile - stale se hlasi jako Paegas, asi 6let stara[/QUOTE]
JJ, taky 0.5roku stara a mam tam PAEGAS, ale chybu vidim v pristroji.
carbik_ce4you (132)|14.1.2007 21:58
tim jsem chtel spise podotknout, ze SIM je stara, nez ze by mel nazev site vliv na tu nasi pauzu