Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iGO a automaticke vypinani podsvetleni po jeho pouziti

Vlada165 (676)|11.1.2007 07:32
Uz mne to stve - at to nastavim v iGO jakkoliv, tak po ukonceni iGO mi to vzdy nastavi automaticke vypinani podsvetleni a musim vzdy lezt do nastaveni PDA :-(.

Kdyz jsem za jizdy vypnul (vecer) v aute PDA s bezicim iGO (uz jsem ho nepotreboval a at mne zbytecne neoslnuje, protoze mi staci "denni barvy" se stazenym podsvicenim na minimum a "nocni barvy" moc nepouzivam, protoze jsem zvykly na ty "denni"), tak misto tmave obrazovky byla bila a samozrejme mne oslnovala vic nez kdy iGO bezel :-(...

Jak to tedy mam "normalne" nastavit, aby to prestalo takto otravovat a tedy pokud mozno bez pouziti dalsiho programu ?
Tusim, ze se to tu resilo, ale nemuzu to nalezt :-(. Dik...
Docent (1234)|11.1.2007 08:54
jj, řešilo se to tu a bylo konstantováno, že to řešit nejde ;) . Snad v nové verzi, bylo to v námětech, které se zasílaly výrobci pro zlepšení.
oltcit (1098)|11.1.2007 09:35
Uz som to spominal,tu spominane spravanie sa vyskytuje iba v pripade ze v nastaveniach iGO je povolene pouzit nastavenie osvetlenia zo zariadenia,ten button je zatrhnuty ! Vo vsetkych ostatnych pripadoch je ovladanie osvetlenia nezavisle pre iGO a pre ostatne programy.Mne to fakt funguje korektne.Ale je mozne ze na Looxoch to jednoducho neblbne,ze by tym ze jeden z vyvojarov ma tiez FSC720?Inac si to neviem vysvetlit,hm...
tortoise (546)|11.1.2007 10:19
[QUOTE="Docent"]jj, řešilo se to tu a bylo konstantováno, že to řešit nejde ;) . Snad v nové verzi, bylo to v námětech, které se zasílaly výrobci pro zlepšení.[/QUOTE]
Jak nejde? Už jsem tady x-krát dával odkaz na utilitu, kterou jsem přesně pro tyhle důvody udělal:
http://birdie.porcus.cz/item/spousteci-utilita-pro-windows-mobile-pocketpc
Vlada165 (676)|12.1.2007 15:01
Prave ze bych to rad "hladce" (tedy pokud mozno bez nejakych dalsich utilit) a tu utilitu mam dokonce nekde doma stahnutou, i kdyz jsem ji zatim nezkousel.

To s tim zatrzenym butonem uz jsem take zkousel (kdysi jsem tu o tom cetl) a nekdy mi to treba na 2 az 3 vypnuti iGa take fungovalo a pak zase prestalo fungovat, takze to asi byla spis nahoda :-(.