Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

hp 5550 nabijanie

sid_ce4you (31)|10.1.2007 21:37
dostalo sa mi do ruk toto pda
ze je zle.
nikto to nevie nabit
4 druhy nabijaciek a stale nic.
ked pripojim konektor tak pri pohybani blikne display a to je vsetko
nestretol sa stym niekto?
ElSoft (1244)|10.1.2007 23:34
zkusil bych někde sehnat, půjčit si baterii a zjistit jestli je KO či OK

a jestli to takhle nějak reaguje na kvrdlání s konektorem, tak to může být studeňák(z oxidovaný spoj) mezi konektorem a deskou
sid_ce4you (31)|13.1.2007 14:13
niekde som vygooglil ze je to problem baterie ktora ked sa vybije pod urcite napatie neda sa nabit

treba to nejak specialne ale tie postupy nefunguju :(
merlin68 (4)|26.1.2007 13:03
Ahoj, poznam tento problem velmi dobre, mal som rovnaky .. neviem naspamat postup, ale nasiel rozne rady, ako urobit za sebou warm alebo cold restart, ale osobne mi pomohlo chvilku hrat sa s tym, ze som skusal konektor z nabijacky vytiahnut a znova zastrcit naspat, potom som skusil niekolkrat studeny start podrzat cca 3-5 sekund a opat odpojit a znovu pripojit. Stalio sa mi to dva krat, ze naozaj ak zalozna baterka klesne pod istu uroven, mas problem a to dost vazny, cize treba mat vzdy na zreteli tuto skutocnost. Neexestiju jednoznacny postuo, prehladal som net zhora nadol, co neznamena, ze nie je nikde, ale dost som na tom makal a nik kto mal rovnaky problem mi nedal presny navid. Je to hlavne o hrani sa a trpezlivosti odpojit a znovu pripojit, aj tak, ze das studeny start, podrzis reset tlacitko a vtedy pripojis a pod. Verim, ze to rozchodis, ja som uz bol definitivne skepticky a 2x sa mi to podarilo rozchodit. Dolezite je dostat stavu do zaloznej baterky a ked sa to rozblika, mas to v suchu. Odvtedy len nechaj poriadne na 100% nabit ako zaloznu tak hlavnu baterku a bude to ok. No a potom len stale si to strazit. Ahoj a drzim palce. Merlin
MaPo_ce4you (174)|28.1.2007 21:56
[QUOTE="sid"]niekde som vygooglil ze je to problem baterie ktora ked sa vybije pod urcite napatie neda sa nabit

treba to nejak specialne ale tie postupy nefunguju :([/QUOTE]

Zkus nechat pripojene na nabijecku a opakovane tuzkou po resetovat. A hlavne trpelivost. 20x, 30x. Dej vedet vysledek.


MaPo