Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MobiPocket Reader 4.4 BETA for PC

Michal Jelínek (220)|8.4.2002 15:43
Taky máte problém s organizací knížek pro PDA? Jak zjistit, která je dobrá aniž bych jí musel nahrávat?

Tomu je konec! MobiPocket nabízí verzi svého prohlížeče knih i na PC. Zatím je to jen BETA, ale je free a stáhnout si ji můžete TADY.

Musím přiznat, jsem velice spokojen. Reader vypadá úplně stejně jako na PDA, problémy s češtinou nemá, akorát se mi po startu vždy hrozně zvětší. Jde ale zmenšit, takže to není tak zlé.

Načíst můžete libovolnou knihu odkudkoli (chvíli jsem to hledal, takže v library zmáčkněte vpravo nahoře ikonku složky) s připonou PDB nebo PRC (ta se vám navíc přiřadí do systému a spouští Reader přímo).

Samozřejmě že knihy můžete třídit do kategorií a pak jediným kliknutím na Send to PDA nakopírat na PDA. Skvělé!

Myslím si, že tahle aplikace mi umožní perfektně třídit knihy.
pony_ce4you (1)|10.4.2002 10:55
Pekna aplikace, akorat vetsina knih (*.prc) se me neobjevuje v library. Ma nekdo podobnou zkusenost, respektive neni toto dano verzi *.prc formatu?
Michal Jelínek (220)|11.4.2002 15:46
A mě se dokonce přestali knihy v library objevovat vůbec! Nehledě na příponu.

Holt je to jen BETA.
VIta56 (69)|11.4.2002 18:33
Musím potvrdit - program se mi moc líbí, nicméně nejsem schopen "dostat" knihy do library. Otevřít se dají, číst bez problémů taky, jenom v té knihovně nejsou...[:(]