Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: MobiPocket Reader 4.4 BETA for PC

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Taky máte problém s organizací knížek pro PDA? Jak zjistit, která je dobrá aniž bych jí musel nahrávat?

Tomu je konec! MobiPocket nabízí verzi svého prohlížeče knih i na PC. Zatím je to jen BETA, ale je free a stáhnout si ji můžete <B><a href="http://www.mobipocket.com/soft/MobiPocketReaderPC.exe" TARGET="_blank">TADY</a></B>.

Musím přiznat, jsem velice spokojen. Reader vypadá úplně stejně jako na PDA, problémy s češtinou nemá, akorát se mi po startu vždy hrozně zvětší. Jde ale zmenšit, takže to není tak zlé.

Načíst můžete libovolnou knihu odkudkoli (chvíli jsem to hledal, takže v library zmáčkněte vpravo nahoře ikonku složky) s připonou PDB nebo PRC (ta se vám navíc přiřadí do systému a spouští Reader přímo).

Samozřejmě že knihy můžete třídit do kategorií a pak jediným kliknutím na Send to PDA nakopírat na PDA. Skvělé!

Myslím si, že tahle aplikace mi umožní perfektně třídit knihy.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2002

Pekna aplikace, akorat vetsina knih (*.prc) se me neobjevuje v library. Ma nekdo podobnou zkusenost, respektive neni toto dano verzi *.prc formatu?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

A mě se dokonce přestali knihy v library objevovat vůbec! Nehledě na příponu.

Holt je to jen BETA.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2002

Musím potvrdit - program se mi moc líbí, nicméně nejsem schopen "dostat" knihy do library. Otevřít se dají, číst bez problémů taky, jenom v té knihovně nejsou...[]

Podobná témata

1. Mobipocket Reader 6.2
    Od novisteam_ce4you v sekci eKnihy
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 26-11-2009, 12:34
  2. Mobipocket Reader
    Od ok2shi v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 03-12-2006, 11:40
  3. Mobipocket Reader
    Od Petrplzen v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq