Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejdou otevřít obrázky

lamax_ce4you (9)|8.1.2007 17:50
co jsem si odinstaloval program na obrázky ACDsee, tak mi nejdou otevírat obrázky, pritom v programech normálně pictures mám, než sem ACDsee nainstaloval, tak mi to šlo, takže potřebuju ty obrazky nějak asociovat aby se zase znova otvíraly normálně:)

Jestli víte, poradtě pls, jestli to tu už bylo omlouvam se, ale nenašel sem to...

thanks
Mr.Pohoda (134)|8.1.2007 18:02
Tak jestli mas (jako ja) standartni prohlizec obrazku HP Image Zone, tak ho spust, a na 1. zalozce ve File -> Options najdes "Associate image files".
Zdenek Malinsky (9781)|8.1.2007 18:08
Na Loox určitě HP prohlížeč mít nebude, ale pokud tam FSC má nějaký defaultní prohlížeč obrázků má, měl by výše uvedený postup fungovat.
lamax_ce4you (9)|8.1.2007 18:22
nn žádnej HP prohlížeč nemám, ale už sem to asi vyřešil, znova sem nainstaloval acdsee a zas odinstaloval a už to normalně otvírám, ani nevim proč :D, ale i tak dík za snahu:D
osch (1330)|8.1.2007 18:35
Proč? Protože při první instalaci ACDSee jsi určitě provedl asociaci souborů obrázků právě s ACD a při odinstalaci jsi tyto asociace nezrušil. Což si jistě už správně provedl při druhé odinstalaci. Proto to již funguje.