Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zase odesla karta

vpx (529)|8.1.2007 16:38
Ahoj, tak po tom, co jsem 2x vyreklamoval kartu, ze neslo ukladat nad 780 MB, mi dneska zase odesla karta a to takovym zpusobem, ze neni vubec videt a je "unknown".
Nevite nekdo co s tim ? Asi budu muset zase vyreklamovat kartu a pak jeste asi i telefon (meho milaska Qtek8310).
VP
vpe (148)|13.1.2007 14:43
Nejde naformatovat ani v mobilu ci jinem zarizeni, ani v PC?

Vyrobci na to maji nejakou low-lewel formatovaci utilitu udajne.
Mr.Pohoda (134)|13.1.2007 15:08
Stalo se mi to same. Muzes jen reklamovat :(
vpx (529)|15.1.2007 10:00
naformatovat nejde vubec v nicem.
Je to uz treti reklamace, po ctrvty by mi snad meli vratit penize. Je ale divny, ze minule mi dali novou kartu a ona ted totalne odesla.
vpe (148)|15.1.2007 11:50
a neni vadne spise zarizeni, co na to pise?
zivan (615)|15.1.2007 11:54
Pokud reklamovana karta nesla opravit a nabizeli novou, tak jsi mohl uz v te chvili dostat penize. Treti stejna nebo ctvrta ruzna reklamace plati pro odstranitelne vady. A pro doplneni - na novou kartu mas novou zaruku minimalne 2 roky.
ipf (2136)|15.1.2007 12:30
Stává se mi občas něco podobného - QTEK najednou nevidí kartu, a to ani po několikerém restartu či vyndání a vrácení karty. Stačí ale vzít jinou kartu, tu najde bez problémů a když tam pak vrátím tu svou, tak s ní zase kamarádí.
vpx (529)|15.1.2007 16:05
Karta byla Pretec a zaruku mam "dozivotni". Oni mi ale novou nenabizeli, ale dali automaticky. Na to nemeli pravo ?
zivan (615)|16.1.2007 11:13
Karta byla zrejme neopravitelna, tak jsi mohl pozadovat vraceni penez. Oni ti nabidli novou kartu a ty jsi s tim souhlasil a prijal jsi ji.

A k tomu automatickemu nabidnuti nove karty...pro ne je vyhodnejsi ti dat novou kartu, nez vracet penize. Maji v cene karty zapocitan i napr. zisk, takze je karta vyjde levneji. Casto taky cena karty postupem doby klesa, ale vratit by ti museli cenu v dobe nakupu, ne aktualni.

Nemuseji nabizet i pro ne nevyhodne varianty. To jim asi zadny zakon neprikazuje. Vymena taky vetsinou byva za kratsi dobu, nekdy daji novou kartu ihned pri reklamaci. Pri vraceni penez to casto byva delsi a vyuzivaji maximalni doby reklamace 30 dni.