Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Stream.cz

Zdenek Malinsky (9781)|6.1.2007 20:34
Patrick Zandl, můj nejoblíbenější multimilionář, opinion maker a zneuznaná celebrita, která podle rejžuje na tom co umí, před několika dny spustil projekt "internetové televize nové generace" Stream.cz. Sice jde snad jen o betaverzi, ale už má první velký průůůůů.... když pirátsky nabízeli koncert Anety Langerové.

Radek Hulán (nemají se s Patrickem rádi) si o seriálu Gynekologie 2 myslí, že je to vrchol trapnosti a stupidity. I když mám podobné srandičky a úchylárničky docela rád, tady je to opravdu ubohost a dost se divím, že se k tomu Petr Čtvrtníček, Josef Polášek a Robert Nebřenský mohli propůjčit.

O tom, že je PZ zdatný obchodník a "odborník" jsem četl před Vánoci na jednom blogu (který teď nemohu najít). Jeho popis tam byl nějak v tomto duchu: "začínal s mobil.cz, kde se ve světě českého internetu proslavil opisováním návodů k použití a překlady zahraničních článků, pak se věnoval Wi-Fi, kde vykládal jen vyčtené rozumy a teď se dal na bulvár a warez".

Tak nevím, co si mám o tom všem myslet. Marigold a PZ patřil k mým oblíbeným blogům/blogerům. :? :(

EDIT:
A jak vám to jede? Píší tam min. rychlost 512 mega, já mám 2 giga, vše zbytečné vypnuté a stejně se to trhá a kouše. Navíc mi schází možnost rychlého posuvu zpět nebo vzad.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|7.1.2007 16:00
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]EDIT:
A jak vám to jede? Píší tam min. rychlost 512 mega, já mám 2 giga, vše zbytečné vypnuté a stejně se to trhá a kouše. Navíc mi schází možnost rychlého posuvu zpět nebo vzad. [/QUOTE]

Tomu "Editu" moc nerozumím.

Máš na mysli RAM nebo rychlost linky na internetu ? Nebo sis to popletl. ;)

U mne na PC s RAM 512 MB a lince připojení k internetu 3 MB to jede zcela bez problémů.
CommanderZ (1798)|7.1.2007 16:26
Nemelo to byt 512 kilo a 3 mega?
Zdenek Malinsky (9781)|7.1.2007 19:02
Jo, mělo. Přání bylo otcem myšlenky. Ale kdo byla matka? :O